Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem mentem el egy buliba és...

Nem mentem el egy buliba és nagyon megbántam. Szerintetek lesz hátrányom belőle?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap szerveztek a csoporttársaim egy bulit, amire kb. 20on valamennyi ember ment el az 55ből, szóval elég sokan, főleg a koliból. Én is kolis vagyok és terveztem is menni, de végúl utolsó pillanatban inkább hazajöttem családi probléma miatt. De nagyon megbántam, mert a bulin nagOn összecsiazolódnak, én meg félek, ha elmegyek a kövi buliba vagy nem hívnak vagy kívülállónak fogom érezni magam. Vam erről valakinek tapasztalata? Most online oktatás lesz, szóval ez volt az.utolsó buli egy ideig. Szerintetek ha lesz kövi menjek és mindem rendben lesz vagy elcsesztem az egyetemi barátkozást? Amúgy vannak ismerőseim és barátaim is éppen, de ők nem jönnének velem buliba meg ilyenek. Most nagyon stresszes vagyok emiatt, kérlek írjátok le a véleményeteket, tapasztalataitokat erről. Nagyon köszi

2020. szept. 4. 00:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne, hogy szerintetek így már mem is fognak hívni majd a bulikba? Vagy van még esély, hogy igen?
2020. szept. 4. 00:35
 2/7 Thispain ***** válasza:
99%
Vagy igen, vagy nem. Egyébként a leírás alapján csak az a 20-29 ember csiszolódott össze, aki elment. Tehát, ha van egy barátod az összes kollégista közül, akit el tudsz hívni, akkor vagy megpróbálhatsz beilleszkedni egy szintén kívülállóval együtt(opció lehet ez esetben a félrehúzódás, vagy a szimpla lelépés is), vagy valaki bevisz a társaságba.
2020. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem jelent semmit. Nálunk volt anno gólyatábor, ami 4napig tartott. Oda se jött el mindenki, mégis be tudtak illeszkedni, pedig tábor alatt tényleg összenőtt az évfolyam.
2020. szept. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Kész, vége.

Ennyi volt, a következő években semmi esélyed nem lesz!!4!4

2020. szept. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Áhh, nem ezen múlik. A jó szociális készségeknek nagyobb jelentősége van, hogy valaki be tud-e illleszkedni, akár online formában is.
2020. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hátrány mi lenne? Nem hinném.
2020. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mentem el anno gólyatáborba, mégis lettek barátaim az egyetemen, pedig még csak nem is vagyok valami hű de szociális típus, nem ezen múlik.
2020. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!