Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért érzi úgy az...

Szerintetek miért érzi úgy az emberek 80 %-a, hogy megalázhat egy fiatal lányt, beszólhat, csak mert csipőficamos?

Figyelt kérdés

Egyébként örülök, hogy tudok menni, mkt gondolnak ezek. A másik, hogy annyira nem is vészes. Kicsit a bal oldalon fura, de szerintem nem gáx, meg ha az is, mi a fwnét csináljak. Ha sokat megyek, kocait jobban fáj, de én nem veszem észre magamon... Van, aki kb. alig mozog. Neki is joga van járni. Már ott taryok, hogy félek emberek előtt elmenni, mert 95 %, hogy vagy beszól, de inkább kiröhögnek...


Most aki mozgás sérült, őt nem bántjuk, de engem meg lehet napi szinten alázni. Mit hisznek? Magassarkút direkt nem hordok....


Belegondolva, hihetetlen, hogy milyen alja a társadalom. Meg ne öljem magam véletlen? Aztán azokon az embereken is lenne, mit kiröhögni.


2020. szept. 4. 11:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Idézőjelben van, ezt nem én mondtam, hanem rám mondták!
2020. szept. 4. 12:25
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert pont olyan primitívek, mint az itt hozzászólók nagy része.
2020. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3%
10 - ne járasd már le jobban magad...
2020. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem nagyon lehet velük mit tenni. De persze lehet csak én nem tudom rá a megoldást. Annak ellenére, hogy nagyon rosszul esik én azt tanácsolom, hogy engyik fülemben be, másikon meg ki. És keress olyan barátokat, akik a 20% ba tartoznak. És nem gunyolnak ki. Ha lesznek ilyen barátaid akkor az nagyon sokat jelent az önbizalmadnak és könnyebb lesz ignorálni a beszólásokat is.
2020. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

* egyik füleden be

*Gúnyolnak

2020. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer egy cimborámat vártam, aki ügyeket intézett és szembe jött egy csípőficamos lány. Olyan elképesztően jó kisugárzása volt és annyira aranyosan mosolygott rám, hogy nem bírtam levenni róla a szemem. Eltelt pár perc jött a cimbora, elmeséltem neki, hogy milyen lányt láttam, hogy valami elképesztő kisugárzása volt. Aztán kiderült hogy a barátom mosolygott rá az utca elején.


Néha bizony elképesztő hatással vagyunk másokra. Azért nem mindegy az, hogy milyen környezetben van az ember. Én nem hiszek abban, hogy az emberek 80%-a ilyen lenne, biztos van környezet ahol ez igaz. Viszont egy ilyen ember is elég, hogy 80%-ban tönkre tegye a napodat vagy az önbizalmad vagy a kisugárzásod. Hogy miért ilyenek, néhányan ? Azért mert könnyű hatni a másikra. Mert minden ember elismerésre és elfogadásra vágyik és könnyű szinte bárkiben találni valamit amiben eltér másoktól.


Nézd normális pasi ha öltönyben van, ha szabadidőruhában, ha farmerben, nem mond ilyet egy idegen nőnek aki elmegy mellette az utcán. Ott azért van ilyenkor baj gazdagon a fejekben.

2020. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert társadalmunk beteg, nagyon beteg... Ismerős a dolog, más dologban érintett vagyok.

Mondd az ilyeneknek vissza azt, hogy: "Cserélünk életet?", vagy "Köszönöm a bókot".

2020. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy szerintem észre sem lehet venni... Vagy nem tudom, mert elég enyhe.


Szörnyű mekkora rothadékok vannak... Ezért szeretem jobban az állatokat az embereknél!

2020. szept. 4. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!