Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztálytársaim tanáraim...

Az osztálytársaim tanáraim meg úgy általában a körülöttem lévők megnéznek, furcsának tarthatnák ha folyton esernyőt vinnék magammal az iskolában és magammal hordanám?

Figyelt kérdés

akarok venni egy önvédelmi esernyőt (néha-néha beindulnak a r0mák) és nem tudom hogy emiatt belém köthetnek e vagy úgy készüljek hogy az emberek furcsálni fogják vagy hülyének néznek e?

Továbbá az a bibi hogy le kell adni (de azt nem tudom hogy mit csinálnának ha csak úgy betoppanok vele) azzal mit tudnék kezdeni?


nyugodtan irjátok az igazat sőt kérem csak bunkozni nem kell

a hasznos válaszokat köszönöm:)



2020. szept. 6. 17:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy ami neked van nem összecsukható?
2020. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#11


A kérdező a #6-os válaszban leírta, hogy nagy ernyő, nem összecsukható :)

2020. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12 igen

11 figyelj jobban!

XD

2020. szept. 6. 20:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja bocsi xD
2020. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
na de lécci válaszoljatok is nektek fura lenne egy gyerek aki sétálgat a kezében egy esernyővel akár botnak használva (csak úgy, nem vagyok nyomorék).
2020. szept. 6. 21:07
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet elsőre fura lenne, de szerintem egy idő után megszokná mindenki a látványt.


De sanszosabb, hogy ha amúgy is piszkálnak (különben miért kéne neked ilyen) akkor ezt is felhasználják indoknak.

2020. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kubotan toll nem jöhet szóba?
2020. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2020. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17 gondolom te vagy 18 is: gondoltam rá de inkább nekem az esernyő tetszik


16 igazad van de ez legyen a legkisebb gond eltudom kenni a szájukat anélkül is de ez azért ad egy kis önbizalmat.

2020. szept. 6. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!