Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek olyan...

Hogyan közeledjek olyan osztálytárs felé, akivel még életemben nem beszéltem, és mindig vannak körülötte?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és fiú. Gondoltam rá, hogy esetleg évzáró után megkérdezem majd 1 hét elteltével facebookon tőle hogy telik a nyara, aztán elhívnám valahova egy kis beszélgetés után. Ez így eléggé gáz, nem? Akik esetleg voltak hasonló helyzetben, segítsenek ki pár tanáccsal :D
2014. máj. 1. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok a régi szép idők, amikor nem Facebook volt, hanem el kellett kérni mástól a telefonszámát, kicsit betyárkodni, utána találkozni...
2014. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapd el az egyik barátját.
2014. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az se jobb, ha alapból sokat beszélsz vele... nekem az egyik fiúbarátom tetszik, akivel elég jóban vagyok. Visszatérve, kérdezd meg, nyugodtan. Ne rögtön miután megkérdezted hívd el... várj egy kicsit, a kérdés után még beszélgess vele. Am miért nem beszéltetek eddig? Hajrá!!! :)
2014. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az is jo amit irtal szerintem, de eloben is nyugodtan beszelgess vele
2014. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!