Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek tetszem neki?...

Szerintetek tetszem neki? Vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy kicsit tetszik nekem, meg szimpi. Párszor buliztunk már együtt közös barátok miatt. Mindig nagyon kedves, meg cuki velem, meg bármikor meghallgat. Meg múltkor egy képem alá odakommentelte, hogy nagyon csinos vagyok. Akkor tetszem neki? Mert látom facen elég sokan csak haverok is odakommentelik lányoknak és nem tudom eldönteni, mert élőben meg nem ad semmi "olyan" jelet. Vagy csak fél? 19/lány, 20/fú, még sose volt fiúm, tapasztalatlan vagyok:D
2020. szept. 17. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdemènyezne ha érdekelnéd, de azért adhatsz biztató jeleket.
2020. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem van rá esély, hogy bejösz neki. Sok olyan fiú van aki nem mer rögtön kezdeményezni. Próbálj meg a közös barátaitoktól érdeklődni, hogy szerintük mi a helyzet...ha tényleg tetszel a fiúnak, akkor valószínűleg a barátai biztos észre vették rajta. (Velem pl. volt olyan, hogy tetszettem xy-nak és az barátai mondták el nekem. Aztán 1-2 hónap múlva már xy is összeszedte magát és elég egyértelműen elkezdte kimutatni, hogy bejövök neki, előtte viszont nem adott semmi jelet, nemis gondoltam volna, hogy tetszem neki)

Szóval lehet, hogy csak fél, de majd idővel adni fog jeleket, ha tényleg érdekled.

2020. szept. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!