Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szeretnék berúgni, de...

Nagyon szeretnék berúgni, de nincs kivel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja nem voltam el sehová. Most kezdtem az egyetemet, lenne mit tanulni, de most már tényleg ki kellene engedni a fáradt gőzt. Csak sajnos nincs most senki, akivel elmehetnék iszogatni vagy elhívhatnám valahova. Mindenki lapattintott mert programja van stb. Ti mit csináltok, amikor nagyon szeretnétek kimozdulni és lazítani, de nincs kivel?

2020. szept. 18. 21:52
 1/7 anonim válasza:
50%
Vagy neten keresel partnert vagy pl én a hobbimat csinálnám ami a futás.
2020. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kerestem olyan kocsmát, ahol mindig van valaki. Nem a legjobb társaság, de leülni, cigizni és inni tudok bárkivel.
2020. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
nyomj le egy intenzív edzést, hidd el utána nem lesz kedved menni sehova :D ráadásul egészséges is
2020. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Vannak remek thai jellegū fizetõs lányok, nem kérnek sokat és értik a dolgukat érdemes lenne kipróbálnod.
2020. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem lennék most lerobbanva egészségügyileg, akkor eskü elmennék veled, de sajnos most nem kivitelezhető :/
2020. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

én mindig egyedül iszom, nagyon ritka, ha nem. egyedül jobb, mert nem feszengek, mások előtt még részegen is. sőt, nem is merek annyit inni másokkal, hogy elengedjem magam(vagy nagyon nagyon be kell fogjam a számat, ami piásan elég nehéz).

szóval én magammal iszom most is. tégy így te is szerintem.

2020. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is. Hol laksz? Korodbeli vagyok.
2020. okt. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!