Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, hogy mentek haza este...

Lányok, hogy mentek haza este szórakozóhelyről? (Budapest)

Figyelt kérdés

Én eddig az egyik barátomnál aludtam de neki most barátnőjje lett így ez már nem opció. Messze lakom így taxit eszem ágábn nincs kifizetni. Barátnők nem budapestiek nem is jönnek csak fiús bandával szoktam ilyen hyekre menni de ezentúl fogalmam sincs hogy oldom meg.



Ötletek?



2020. szept. 19. 15:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Ejszakai busz
2020. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
hát nagyon nem is lehet már menni, ha minden bezár 11-kor. Egyébként én is úgy oldottam meg, hogy valakinél aludtam, vagy taxi...Pest mellett lakok én is. Nincs valaki, idősebb testvér, barát vagy bárki akit megkérhetsz h minimális összegért(hogy mindenki jól járjon) hazahozzon?
2020. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%
Ez nálad minden heti probléma ezek szerint.. Most egy másik pasinál alszol majd gondolom, és meg van oldva :))
2020. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

Honnan hova? Budapest elég nagy azért, így nehéz válaszolni. Sokszor az éjszakaival egyszerűbb hazavergődni, mint a nappali járatokkal.


Viszel egy okostelefont google mapsel és követed.

2020. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Akkor maradj otthon😂😂😂
2020. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Milyen gyakran, melyik városrészben bulizol?
2020. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
AAAaaz igen, de beoltottál valakit, aki segíteni akart neked :D REngeteg nőt szoktam látni éjszakain is, az utcán is, érdekes ők nem rettegnek.
2020. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

A közhiedelemmel ellentétben Budapest nem Bogotá külvárosa, ha így gondolod, ne csodálkozz azon, hogy csak vidéken vannak barátaid. Semmi bajod nem lesz az éjszakai buszon, sok buszon közülük pont annyian vannak, mint a nappalin, én nem féltem sose, és ezt ötvenkilós nőként mondom, nem kigyúrt pasiként. Nem kéne libának nevezni másokat, főleg ha te meg ekkora nyúl vagy.

(Én se vagyok eredetileg pesti, ha esetleg bunkó pestinek akarnál nevezni.)

2020. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
vidék mit takar pontosan?
2020. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell bántani a másikat, aki segíteni akar neked te Nyctophobiás tyúk. Ha nem tetszik a válasza akkor NEM válaszolsz vagy értelmesen teszed azt, nem alázni próbálva. Ebből látszik mekkora egy értelmiség lehetsz., na meg hogy annyit nem tudsz kitalálni hogy északára akár kiveszel egy szobát, másnap hazamész. Hű., mekkora fejtörő volt. Nagyon szívesen, mást esetleg ne oldjak meg helyetted, bevásárlószatyrot vigyem utánad, WC-t is lehúzom szívesen utánad, tanulj tiszteletet, tanulj meg gondolkozni, ne nézd a másikat madárnak, és mindjárt más minden..
2020. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!