Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, hogy mentek haza este...

Lányok, hogy mentek haza este szórakozóhelyről? (Budapest)

Figyelt kérdés

Én eddig az egyik barátomnál aludtam de neki most barátnőjje lett így ez már nem opció. Messze lakom így taxit eszem ágábn nincs kifizetni. Barátnők nem budapestiek nem is jönnek csak fiús bandával szoktam ilyen hyekre menni de ezentúl fogalmam sincs hogy oldom meg.



Ötletek?



2020. szept. 19. 15:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%
És milyen választ is vársz? Nem tudsz aludni senkinél, szobát nem veszel ki, taxit nem hívsz, érted menni nem tud senki és buszra se szállsz. Hát akkor sétálj haza, bammeg. Vagy aludj az árokban. Vagy maradj fent reggelig és menj haza az első busszal.
2020. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
sniccerrel a kezemben.
2020. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#31 lehet, hogy ez ugyanaz a kérdező, aki a Népligetből akart kijutni Ferihegyre úgy, hogy nem taxival, mert az drága, nem tömegközlekedéssel, mert azon nem igazodik ki, és nem gyalog, mert lekésné a gépét. Javasoltuk neki, hogy kérdezze meg, nem állna-e meg a repülő a Népligetnél is, mert más ötletünk nekünk sincs :D
2020. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Éjszakai bkv-val.
2020. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Melyik az az ejszakai bkv, ami bp kozig. hataratol 40km-re elvisz?
2020. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!