Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek mosolyogni, olyan...

Nem merek mosolyogni, olyan rosszak a fogaim. Lehet, hogy emiatt nem barátkoznak velem?

Figyelt kérdés
A történet hosszú, a pénzem meg kevés fogorvosra. Mennyire számít a fog? És párkapcsolatban?

2020. szept. 24. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé...
2020. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Inkább mondj le valamiről, amit nélkülözni tudsz, de csináltasd meg a fogaid.
2020. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Van egy ismerosom, az meg Hofin is csukott szajjal hahotazott (volna). Szoval meg lehet ezt oldani :(-)
2020. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Az, hogy szamit-e parkapcsolatban/baratkozaskor attol fugg mennyire rossz allapotban vannak a fogaid.

De szerintem ennel fontosabb, hogy a sajat onbizalmad miatt csinaltasd meg.

2020. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp próbáld meg valahogy összekaparni rá a pénzt. Nem fogod megbánni. Mindennél fontosabb hogy egészséges legyél, de persze az sem mellékes, hogy lelkileg is jobban fogod magad érezni, ha rendben lesznek a fogaid.
2020. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A szép mosoly vonz...
2020. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elhihetitek, hogy igyekszem összekaparni a pénzt. Egyedül nevelem a kislányomat, emellett kellene 4 fogamat pótolni, legalább kettőt tömni és az első fogaim össze-vissza állnak, azzal nem is tudom mit kellene csinálni. Hiába teszek félre havi 10-20 ezer forintot erre, ha mindig közbejön valami, amit fizetni kell belőle. A körzeti fogorvosnál voltam, ő egy állat, megalázott, undorítóan viselkedett. Nem azért rosszak a fogaim, mert nem mosom őket.
2020. szept. 25. 07:52
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Édesanyámnak olyan szarok a fogai, hogy szétmállanak. Egyszerűen anyagában szar az egész. Szinte az összes foga volt már tömve, elég sok gyökérkezelt foga is van, kihúzva is volt egy-kettő...


Nekem a fogam anyaga jó, de a két szemfogam nem igazi (pofáraestem egyszer egy lépcsőn), és iszonyatosan tud sárgulni/fogkövesedni az alsó fogsorom. Amit megfejtettünk, hogy valószínű a nyálam miatt teszi.


Egy ideig olyan őrülten mostam a fogaimat, hogy az ínyem elkezdett vérezni. Kipróbáltam én mindenfélét.


Mentségemre legyen szólva, hogy a pótolt fogaimon látszik is az árnyalatkülönbség, nem hobó vagyok én, csak ilyenek a fogaim.


Gondoltam fehérítésen és fogkőtlenítésen, de tudod kinek van kedve arra, hogy rendszeresen a szájában turkáljanak...


Ugyanis már voltam fogkőtlenítésen, fogmosástól függetlenül az egész akár két héten belül képes bekövesedni. Evvan.


Ja!

Lehet lepontozni, mert nekem nincsenek olyan fehér, szimmetrikus, csillogó fogaim, tökéletes hézagokkal, mint a reklámokban!


Fúj micsoda undormány vagyok, ejj.


F

2020. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

#8

Oké, de ki kérdezte, hogy neked milyenek a fogaid? Semmi érdemleges választ nem tudtál adni a kérdezőnek, csak leírtad a nyavajgásod..

2020. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

#9


És áruld már el, hogy te kit érdekelsz? A te véleményed maximum a pontozásnál nyom latba (bumm, piros kezek), de hogy külön belekötsz, hogy miért ezt, miért így írtam, a lőtéri kutyát nem érdekli.

2020. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!