Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is idegesitenek az...

Titeket is idegesitenek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Akik ha eppen nem irsz vissza par oraig, elkezdenek kerdojeleket meg mindenfele emojit kuldeni. :D
2020. okt. 8. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Aha. Tiltani szoktam.
2020. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Én tiltom az ilyeneket rövid úton.


Ja és igen, engemet is idegesítenek.

2020. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "hmmmmmmmm?"-től szorul ökölbe a kezem
2020. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pár óráig? A barátom már akkor kivan ha ír és nem érkezik válasz két percen belül...
2020. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Nekem is volt olyan ismerosom, aki 1 perc mulva mar kerdezgette, hogy mi a bajom, haragszok ra? Oriasi feludules volt megszabadulni tole... :D
2020. okt. 8. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég rémisztő, hogy egyesek azt hiszik, hogy az embernek nincs joga a magánélethez. Az internetes kommunikációnak ez a legrosszabb fejlesztése volt, hogy mutatja, hogy valaki mikor olvasta el az üzeneted... Fel kellene lázadni ez ellen. :)
2020. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna ez, de az is zavar, amikor csak én írok, az illető sohasem reagál vissza, még napok, hetek, hónapok múlva sem.

Egyébként igen, ez az azonnali üzenetküldés átka: "sokan azonnal várják az üzenetet", vagy jönnek náluk a "mással biztos beszélget csak nekem nem ír" típusú gondolatok

2020. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az szerintem teljesen mas, amikor fontosabb ugyben hetekig, honapokig nem ir valaki. Az tenyleg baromira idegorlo.. viszont amikor egy teljesen jelentektelen dolog miatt kezdenek el spammolni..
2020. okt. 8. 20:44
 9/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
A még idegesítőbb, mikor el is kezd csörgetni messengeren keresztül...
2020. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Túl édesek az ilyen lányok de figyelj tesó ajánl nekem egyet, én vissza tudom fogni bennük ezt a tulajdonságot.
2020. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!