Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ennyire magányos...

Szerintetek ennyire magányos lennék? Vagy az ilyen dolgok jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az álmokban, hogy jelentenének bármit is, vagy jelzésértékű lenne bármelyik.

Volt régen egy srác, akivel nagyon kedveltük egymást, találkoztunk sokszor, és lefeküdtünk, de még előtte nagyon jól elvoltunk, hülyéskedtünk, stb, udvarias volt, de nem akart ő sem kapcsolatot, és én sem. Jó volt vele, de utólag látom, hogy lehet, hogy huzamosabb ideig nem is illettünk volna össze, nem tudom egyébként miért érzem ezt. Neki lett barátnője, ami köztünk volt, az egy egyéves dolog. Én örültem neki, mikor mesélte, mármint gratuláltam hozzá és nem volt bennem egy csepp féltékenység sem. Nem is gondoltam rá, míg nem álmodtam ma azt, hogy talán mindketten egy városban voltunk (most nem, messze lakunk egymáshoz), és tudtam, hogy jön ide, ahol én vagyok, találkoztunk, és megcsókolt, és valahogy azt éreztem álmomban, hogy hiányzom neki, és oké, hogy van barátnője, de hogy nem ugyanaz, mint velem. Ami nevetséges, mert sosem gondoltam magam senkinél jobban, hogy ilyet bárki gondolna, nem tudom, hogy néz ki a barátnője, lehet gyönyörű lány, szóval még emiatt sem.

És egy másik fiúval, akivel elvoltunk és talán alakulgatott valami, nem történt semmi, ő meggondolta magát, hogy az exe még mindig fontos szerepet tölt be az életében, és mi azóta nem beszélünk. Azt álmodtam valamikor a héten, hogy épp mondani akar nekem valamit, és éreztem, hogy fontos, de megszólalt az ébresztőm. Ironikus.


Nem értem, miért álmodom róluk, de az első fiúról régebben is álmodtam már, pedig nem voltam belé szerelmes sosem. Ennyire magányos lennék tudat alatt? Mert tudom, hogy hiányzik az ilyesfajta kapcsolat, de tudatosan elzárkózom tőle, ha szeretném, szerintem lehetnék kapcsolatban.

Elnézést, ha hosszú.



2020. okt. 9. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
* egymástól, senkinél jobbnak
2020. okt. 9. 21:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen valszeg maganyos vagy.
2020. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!