Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért sértődnek meg az emberek...

Miért sértődnek meg az emberek mindenen?

Figyelt kérdés
Minden második szavamon ki vannak akadva, irritálom az embereket valamiért és nem kíváncsiak rám. Igencsak fárasztó hogy minden pitiáner dologért megy a hiszti meg a sápítozás.
2020. okt. 24. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha bunkó vagy akkor ne csodálkozz, aki jóindulatú és humoros, arra nem szoktak megsértődni, szóval benned van a hiba.
2020. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elmondom a véleményem valamiről és a többség fel van háborodva ahelyett hogy elfogadná hogy másnak is van véleménye.
2020. okt. 24. 16:48
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem rosszul fogalmazod meg a véleményed. Túlságosan nyers szavakat használsz vagy valami ilyesmi. Meg kell tanulni, hogy hogyan tudod úgy elmondani a véleményed, hogy másokat ne bántsa meg vele.
2020. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván a többségben van a hoba és nem benned.....
2020. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
A világ ilyen, én is észrevettem már, hogy meg kell magad sajnos játszani ahhoz, hogy kedveljenek, és ne sérrődjenek meg a véleményeden. Ez alatt azt értem, hogy elmondhatod, csak finoman kell, gondolom te úgy ahogy van az emberek arcába vágod a dolgokat. Engem is zavar ez egyébként, hogy az egész élet egy színjáték tulajdonképpen, mert ha őszinte vagy, akkor szívsz..
2020. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
igazság szar ügy
2020. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem fogom eljátszani a kedvest ha közben meg nem érzek úgy.
2020. okt. 24. 17:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, nem kell hamisnak lenned, nem az önazonosságban van a hiba, de lehet hogy pocsékul, bántóan kommunikálsz.
2020. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell megjatszanod magad csak azert kivsit valogasd meg mit hogyan mondasz. Van amit nem illik. Van amit csak tartsd meg magadnak
2020. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek viseljem el a faxságait viszont ha mondok valakit akkor meg összedől a világgazdaság mert mit mertem mondani na mit most mi lesz...
2020. okt. 24. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!