Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért sértődnek meg az emberek...

Miért sértődnek meg az emberek mindenen?

Figyelt kérdés
Minden második szavamon ki vannak akadva, irritálom az embereket valamiért és nem kíváncsiak rám. Igencsak fárasztó hogy minden pitiáner dologért megy a hiszti meg a sápítozás.
2020. okt. 24. 16:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amikor megpróbálok kedves lenni csak a fapofa meg a szájtépés de ha mondok valamit ami nem tetszik akkor jaajj most mit mertem mondani..
2020. okt. 24. 17:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz ez alatt konkrétan?
2020. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést. Nem, nem vagyok bunkó, csak karakán. Általában a nők szoktak bedurcázni, ha nem nyalom a valagukat. Férfiak között szocializálódtam, ott természetes volt, hogy aki sokat rinyál, azt helyre igazítják és elküldik a búsba tököt növeszteni, én is a gördülékeny, nem pátyolgató, hanem lényegretörő kommunikációhoz szoktam. A munkám során is az a hatékonyabb. Most azzal nem tudok és nem is akarok mit kezdeni, hogy egyesek folyamatosan előhúzzák a gyerek kártyát, a beteg kártyát, a dolgozó kártyát meg mindent, ami miatt sajnálni kellene őket. Nekem ők senkik, a sajnálatom sem segít nekik túl sokat, a humoromat meg jobb körökben díjazzák, akkor kit érdekel a hiszti? Engedd el, egyeseknek az lenne az ideális, ha valaki pelenkázná őket. Fel kellene nőni, akkor nem fájna minden szar.
2020. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket egyszerűen kerülni kell.
2020. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!