Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem durva egy kicsit, ami a...

Nem durva egy kicsit, ami a Covid körül forog?

Figyelt kérdés
Elöljáróban, van vírus, biztosan, ezt én se tagadom. De valóban jogos ez, s normális, hogy már a gyerekeket is szét választjuk egymástól? Úgy gondolom pont akkoriban lenne szükséges a fizikai kontaktus. Erre kell nevelni a gyerekeket? Droidokat, robotokat belőlük? Mi lesz velük? Csak én érzem ezt, hogy átment ez az egész azon a bizonyos határon, s sokkal inkább az emberek manipulálásáról van szó? Kérem, a bunkó stílust, konteózást mellőzzük, vitatkozhatunk kulturált stílusban.
2020. okt. 24. 19:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
28%
Minden templomot láttál, ahol nem voltak maszkban az emberek? Én egy hete láttam a templomból kijövő embereket Budapesten és mindenkin volt maszk. Szlovákiában a tavasz óta templomban kötelező a maszk, sőt sok helyen (a fertőzöttebb területeken) a templomkertben tartja a pap a misét.
2020. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Nem is egyet. Pl Siófokon kapásból négyet. S tömve voltak.
2020. okt. 24. 20:15
 13/52 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező,

azt senki illetékes nem tagadja, sőt mindig említik is, hogy egyéb, krónikus, betegségben haltak meg sokan. Viszont - ha nem kapták volna el a vírust, akkor még ma is élnének, mert a betegségük krónikus (rég óta tartó) és nem akut (hirtelen fellépő) volt. Hallgasd a híreket az ILLETÉKESEK szájából!

2020. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
[link] Amúgy ajánlom ezt végig nézni.
2020. okt. 24. 20:18
 15/52 anonim ***** válasza:
52%
Elhiszem Neked, kérdező, de megkérlek, hogy azt is hidd el, amit én írtam. Előre köszönöm. fentebb már említettem, hogy a szigorítás függ a terület fertőzöttségétől.
2020. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Ma is élnének? Vagy nem, vagy 1 évig max. A legtöbb esetben benne van a pakliban egy krónikus betegnél. Nagyapám pl az influenza vitte el állítólag, de baj volt a szívével, a tüdejével. S az se 100% még mindig, hogy az influenza vitte el.
2020. okt. 24. 20:21
 17/52 A kérdező kommentje:
Ok. Megértetettem.
2020. okt. 24. 20:22
 18/52 A kérdező kommentje:
*nagyapám *nagyapámat
2020. okt. 24. 20:23
 19/52 A kérdező kommentje:
S örülök, hogy nem anyáztuk egymást. Viszont engem az zavar, hogy mi lesz hosszútávon? Sajnos a tanárok se beszélgetnek a gyerekekkel erről? Mi fog bennük rögzülni, ha ennek vége lesz? Semmi kontaktus? Egy gyerek nagyon befolyásolható, s ami egyszer rögzül bennük, azt nehéz lesz kitörölni. Én ettől tartok, a hosszútávon.
2020. okt. 24. 20:27
 20/52 A kérdező kommentje:
Sajnos a tanárok se beszélnek erről. Nem kérdő mondat akart lenni.
2020. okt. 24. 20:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!