Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem durva egy kicsit, ami a...

Nem durva egy kicsit, ami a Covid körül forog?

Figyelt kérdés
Elöljáróban, van vírus, biztosan, ezt én se tagadom. De valóban jogos ez, s normális, hogy már a gyerekeket is szét választjuk egymástól? Úgy gondolom pont akkoriban lenne szükséges a fizikai kontaktus. Erre kell nevelni a gyerekeket? Droidokat, robotokat belőlük? Mi lesz velük? Csak én érzem ezt, hogy átment ez az egész azon a bizonyos határon, s sokkal inkább az emberek manipulálásáról van szó? Kérem, a bunkó stílust, konteózást mellőzzük, vitatkozhatunk kulturált stílusban.
2020. okt. 24. 19:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Na jó én befejezem, mert már át megyünk személyeskedésbe. Tudod kedves utolsó, a munka sose szégyen, bár lehet te még egy percet nem dolgoztál életedben, főleg nem éjszaka, azért ennyi eszezel le. Bár én leírtam a saját tapasztalatokat, te erre se voltál képes, lehet neked nincs akkor annyi eszed. Hajrá, tévézzél tovább. A többieknek meg köszönöm a válaszát!
2020. okt. 26. 08:08
 52/52 anonim ***** válasza:
72%
A gazdaság manipulálásáról van szó. És az emberek megosztásáról ill. a félelem fenntartásáról. Oszd meg és uralkodj. Ha pedig rettegsz, nem látod a fától az erdőt. Ilyen egyszerű.
2020. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!