Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem durva egy kicsit, ami a...

Nem durva egy kicsit, ami a Covid körül forog?

Figyelt kérdés
Elöljáróban, van vírus, biztosan, ezt én se tagadom. De valóban jogos ez, s normális, hogy már a gyerekeket is szét választjuk egymástól? Úgy gondolom pont akkoriban lenne szükséges a fizikai kontaktus. Erre kell nevelni a gyerekeket? Droidokat, robotokat belőlük? Mi lesz velük? Csak én érzem ezt, hogy átment ez az egész azon a bizonyos határon, s sokkal inkább az emberek manipulálásáról van szó? Kérem, a bunkó stílust, konteózást mellőzzük, vitatkozhatunk kulturált stílusban.
2020. okt. 24. 19:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Kanadában is már kezdenek ébredezni az emberek. Plusz itt van most az olasz tüntetés is. Itthon még akkor se lesz, ha kiderülne esetleg, hogy nagyobb volt ennek a füstje, mint a lángja.
2020. okt. 24. 23:29
 42/52 anonim ***** válasza:
0%
Tavaszhoz képest szerintem elég lightos már a dolog. Hírértéke sincs annyira ezért média sincs vele tele annyira.
2020. okt. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
88%
42.-s tenyleg lightos, elmegyek kulfoldre aztan itthon 10 nap karanten vagy ket teszt de az egyiket itthon kell csinalni es a kulfoldibol sem fogadnak el mindent pl nem tudom egy torok teszt mitol roszabb mint egy magyar. Tobbezer PCR-t csinaltam mar es a PCR mindenhol ugyanugy keszul.
2020. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kérdező. Nem unod még ezeket a kérdéseket? Főleg amikor naponta kb 2000 új covidos van? Ez van, de előbb utóbb vége lesz. Fölösleges a kérdésed is, mert most ez van hiába is szeretnél mást.
2020. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
20%

Az a durva, hogy életerős embereket is hogy levesz a lábáról ez a vírus. Egyesek (sokan) jobban megszenvedik, mint bármi mást eddigi életük során. Nem hittem addig, míg nem kellett fertőzött családtagot ápolnom.

A másik, ami durva, hogy milyen könnyen terjed.

2020. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
59%
Az en munkatarsam minden csak nem eleteros, harom napig tartott nala es kn ket tusszentes vol pozitiv PCR tesztetel. Innetol kezdve ez a virus ketlem hogy barkit is legyozne.
2020. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenkinek ugyanolyan a szervezete, mindenkire másképp hat. És nem csak az idősekre és betegekre veszélyes. Most is volt egy 45 éves halott, aki mellé kizárólag azt tudták írni, hogy covid miatt. Más betegsége nem volt.
2020. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
42%
47.-s en meg tegnap a Holdon jartam koveket gyujteni.
2020. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
#46 hát ez az. Tavasszal teljesen le volt gyengülve az immunrendszerem, folyamatos éjszakázások, utána 3 nap korona. Nekem már rég a temetőben kéne feküdnöm. Aztán itt vagyok. Influenzánál sokszor még szövődményeim is vannak. Kissé érdekes ez az egész. De a legtöbb kommentelő pánikja az ATV drámázásával hasonló. Aki annyival lerendezi, hogy ez van, ezt kell szeretni, az tényleg nem lát az orránál tovább.
2020. okt. 25. 23:07
 50/52 anonim ***** válasza:
16%
#49-es, ezzel az "en ezt tapasztaltam, tehat biztosan masokra is igy hat" hozzaallassal te nem latsz az orrodnal tovabb es teljesen ertheto, hogy valami gyarban robotolsz ejszakai muszakban ennyi esszel.
2020. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!