Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elítélendő, hogy ha most...

Elítélendő, hogy ha most hétvégén elmennék ismerősökkel bulizni?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha nagy parti arc, évente pár alkalommal jártam el.

Most hétvégére meghívást kaptam egy kis bulira.

Egy szórakozóhelyen kezdenénk, ahol most 3000 Ft a beugró, délután 5-től 11-ig tart, és a végig korlátlan italfogyasztás benne van a belépő árába.

Ez még akkor is megéri, ha vizezik a piát.

Utána a csapat egyik tagjához mennénk ki az egyik külső kerületbe, ott folytatnánk házibuliként.

Őszintén szólva nagyon jól esne egy kis önfeledt bulizás, hogy legalább egy kis időre ne gondoljak erre a sok rosszra ami mostanában történik, meg hát ki tudja mi lesz még itt.

Igazából én nem félek, hogy elkapom a vírust (mármint tudom, hogy elkaphatom de nem különösebben félek emiatt), és nem is élek együtt olyannal, aki veszélyeztetett lenne.

Elítélendő lenne, ha elmennék erre a hétvégén?



2020. okt. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Önfegyelem.

Ha te nem kapod el, hordozóvá válhatsz és viszed haza a családnak.

2020. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Mem elítélendő.

Szörnyű ez a vírus, de néha kell a szabadság.

2020. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Az én értékrendemben az. Nem is barátkoznék ilyenekkel, akik ennyire sz.rnak az egészbe. Persze majd sokan azt fogják írni, hogy én vagyok a hülye meg az agymosott, de sajnos megvan az okom miért nem támogatom most a bulizást.

SZERINTEM ne menj.

26/N

2020. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Én személy szerint nem ítéllek el, de..


..a konteós ismerőseim állandóan azzal terrorizálnak, hogy bezzeg Kínában, ahonnan a vírus származik már nincs semmi, blablabla. Hát pont azért, mert képesek felelősségteljesen viselkedni, betartani a korlátozásokat, hordani a maszkot, odafigyelni.


Itt Európában, ahol szuperérzékenyek vagyunk a személyi szabadságunk korlátozására még ilyen pandémiás időszakban is, úgy gondolkozunk, hogy még egy buli, összejövetel, mozi, étterem, akármi belefér, ez igazán semmiség, miközben pont emiatt a hozzáállás miatt nem fog eltűnni ez a rohadt vírus még jó ideig. Nem vagyok covidparás, de nagyon komorak az előrejelzések sajnos.

2020. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Még a 22-ig se elég még utána is folytatná...

Remélem elkapod, de úgy istenesen. Az ilyenek miatt nem lesz ennek soha vége, meg az ilyenek miatt kapják el olyanok akik mindent megtesznek hogy ne kapják el. Én a katonaságot küldeném ki, adjanak keményen azoknak akiknek még ilyenkor is a bulika a legfontosabb. Alkoholista söpredék.

2020. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Én azt gondoltam, hogy a Mindenszentek és a Halottak Napja miatt kérdezed...


Ezen az egy hétvégén szerintem ILLENE valahogy valamelyik elhunyt elődünkre MÉLTÓKÉPPEN EMLÉKEZNI!


Ui: ha a szüleiddel rossz a viszonyod - légy szíves fáradozz azon, hogy LEHETŐLEG JAVÍTSD MEG! (Ne feltétlenül az alkoholmámorba menekülj!)

2020. okt. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!