Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ottalvós házibuliban a másikra...

Ottalvós házibuliban a másikra épp a fürdőszobában történő „véletlen“ rányitás mennyire hihető? Ellenkező neműekről van szó

Figyelt kérdés
Nem látja hogy csukva az ajtó és nem hallja hogy zubog a víz? ezek után benyit „véletlenül“ és épp akkor amikor eláll a víz, és lépek ki a fülkéből. Még a törülköző se volt nálam . EZ így mennyire „véletlen“ életszerű? Nekem pöttyet gyanús.
2020. nov. 15. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hihető.

idegen helyen, tök nehéz ezt tudni.

2020. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem zárod be az ajtót, ha pedig nem zárható, akkor nincs nálad törölköző? Nekem ez feltétlenül gyanús lenne! Akartad?
2020. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Nem zárod be az ajtót,"


MIért kéne egy fürdőajtót KULCSRA zárni? Mellesleg nincs is kulcsos zárja nem is lehet.


Nincs nálam törülköző: miért, nálad van abban a szent pillanatban ahogy kilépsz a fülkéből? Hol tartod benn a víz alatt? Nem esetleg 1 mozdulattal később kapod fel?

2020. nov. 15. 10:23
 4/19 A kérdező kommentje:

"szerintem hihető."


Hát akkor látott a csaj egy +himbilimbit az életében. Nem az első volt, gondolom.

2020. nov. 15. 10:24
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem akkor is gyanús lenne, hogy pont akkor lépsz ki meztelenül a zuhanykabinból, amikor valaki pont benyit a fürdóbe.
2020. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Világos hogy a zöld lámpánál és zebrán fényes nappal elütött gyalogos a hibás és nem az autós, aki zöld lámpa és zebra ellenére behajtott. Világos. Nem az autós. Hát nem látta a gyalogos hogy jön a kocsi? Ja hogy zöld volt neki? Hát az mit számít igaz-e?


Ember! Szerinted én azt tudom előre hogy benyitnak? Nulla zajjal ugyebár? Mert a zuhanynak na annak van zaja.

2020. nov. 15. 10:30
 7/19 A kérdező kommentje:
De mint írtam is, a "véletlen" benyitó látott egy himbilimbit, örüljön neki, gondolom nem az első és nem az utolsó volt életében.
2020. nov. 15. 10:31
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne nyithatna be valaki véletlenül? Azt biztos nem tudhatta, hogy mikor mászol ki a zuhany alól! Vagy azt hiszed ott dekkolt az ajtó előtt várva, hogy mikor áll el a víz? Ugyan már. Amúgy meg nem nagy tétel és két perc felrakni:

[link]

2020. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát világos hogy egy idegen lakásban ahol életemben 1x jár(tam...) oda majd én a VENDÉG viszek ELŐRE ilyet. Világos. Életszerű.


Ennyi erővel akkor megkérek valakit hogy álljon az ajtó előtt őrt.


Te mit szólnál ha mennék hozzád vendégségbe és vinném a szöget kalapácsot és nekiállnék praktikert játszani? Hm?


Meg aztán NAGY ÉSZ kell ahhoz hogy ha a fürdő ajtaja ZÁRVA és zubog a víz jól hallhatóan majd nagy hirtelen eláll ÉPP akkor nyissunk be. Ehhez ész kell, de nem kevés.



De újra leírom, egy + dákó a jutalma, örüljön neki.

2020. nov. 15. 10:44
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

eléggé átlátszó "tervezett véletlen" benyitás lehetett.

nem volt az véletlen.

2020. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!