Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Indokolt lenne-e a koronavírus...

Indokolt lenne-e a koronavírus-járvány miatt bevezetni az általános tegeződést az egész országban?

Figyelt kérdés
A járványnak sok negatív hatása van. Beteg, kórházban vagy lélegeztetőgépen fekvő emberek a vírus miatt, illetve bezárt munkahelyek részben a vírus, részben a védekezést segítő korlátozások miatt. Ezért nagyon sok ember szorul most segítségre, akár egészségügyi, akár szociális, akár gazdasági szempontból. Tehát most lenne a legnagyobb szükség az összefogásra. Fizikailag tartani kell a távolságot egymástól, de a lelki távolságot csökkenteni kell, hogy érzékeljük egymás problémáit és összefoghassunk egymásért. A lelki távolság csökkentésének a legegyszerűbb és leghatékonyabb módja pedig az általános tegeződés. Tehát érdemes lenne legalább a járvány idejére áttérni az egész országban a tegeződésre. Mindenki mindenkivel.

2020. nov. 20. 20:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven elég a családom és a barátaim lelki közelsége most is, és velük idáig is tegeződtem.
2020. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
72%

#29:

Ezért képes voltál ott hagyni valakit, mert magázni merészelt. Képzelem miket gondolhatott rólad, és teljesen meg is értem. Vannak magatartási problémáid, nem is kicsik, öreg.

2020. dec. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
81%
29: ez konkrétan hiszti.
2020. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Múltkor egy 70 éves néni kérte tőlünk (diákjaitól), hogy tegezzük, de egyszerűen senkinek nem ment, nagymamám lehetne, csak azért tegeztem, hogy ne haragudjon meg, de nekem nem esett jól
2020. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Mi köze van a vírusnak a tegeződéshez vagy a magázódáshoz mert szerintem semmi xd
2021. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
8%
Hol magázódok? Azért mert öreg? nem fogok
2021. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
93%

Gyűlölök idegenekkel tegeződni, még a gyerekeknek is olyan fura azt mondtani, hogy "te".

Ha engem tegez valaki, az nem zavar, de nekem nem jön a számra ez egy vadidegennel szemben állva.

Magázódva is tudok nagyon kedves lenni.

2021. nov. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi lényegi jelentősége nincs a tegezésnek, magázásnak. Nem is mindenbországban létezik. Csak egy formaság.
2022. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Engem csak az tegezhet, akinek megengedem.

Nem őriztem libát az ország minde lakosával.

Az IKEA vezette be Magyarországon a bunkó szokást.

Ez nem fér bele a magyar kultúrkörbe.

2022. jan. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

Mi ebben a logika?

Engem nem tegezhet akárki.

Nem őröztünk együtt libát.

2022. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!