Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ez számít?

Lányok, ez számít?

Figyelt kérdés
Számít hogy egy fiú népszerű vagy sem? Ti inkább népszerű vagy kevésbé népszerű fiúval jönnétek össze? A népszerűt a gimnáziumba értem

2020. nov. 25. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok népszerű, de azt tudom, hogy a legtöbb olyan lány nem a belsővel foglalkozik. A külsejük miatt népszerűek, ezért őket is az érdekli a legjobban, azzal tudod megfogni őket. Legyél olyan kinézetű mint a Netflixes sorozatokban a srácok. Tiszta klisé, de azzal nem lehet mellélőni nálunk.
2020. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*náluk.
2020. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a gyk. Itt nem számít. Itt menő álszentnek lenni.

Ettől függetlenül, a való életben nagyon is számít. Nem egy kutatás kimutatta, hogy a népszerűbb férfiakra nagyobb az igény. Egy felmérésben pl. ugyanaz a férfi 2 profillal keresett tinderen barátnőt. A profilok lényege annyi volt, hogy az egyiken egyedül volt a képeken, a másikon pedig társaságban volt. A társaságban lévőt jóóóval többen húzták be.

2020. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számít, az arany középút a legjobb. A túl népszerűnél sosem leszel első helyen, sosem lesz elég komoly a kapcsolat valószínűleg, aki meg egyedül van meg barlanglakó, azzal meg eddig mindig csak a baj volt és kellemetlenül éreztem magam vele (valószínűleg mások is, azért van egyedül).
2020. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem szempont. Viszont ha nepszeru, nagyon zavaro, hogy tapadnak, masznak ra a csajok. Meg egy nem feltekenykedos lany se tudja nyugodtan nezni.
2021. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem számít, de ha lehetséges, én inkább a hozzám hasonló csendesebb, "népszerűtlenebb" emberekkel ismerkedek, vagyis inkább azok tetszenek. Aki egyedül van, én azt tapasztaltam, hogy mindig több mondanivalója van, mint aki körül ezer ember legyeskedik folyamatosan, és valószínűleg okosabb is és hasonlíthat a gondolkodás módja az enyémhez - ami nálam nagyon fontos.
2021. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!