Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A középsulit ott kellett hagynom családi és magánéleti problémák miatt.Nem jártam csak pár napot.

Azon gondolkodom hogyha elmegyek tanfolyamokra,esti suliba, egyetemre és utána dolgozni akkor fogok tudni ezeken a helyeken barátokat találni vagy csak kozepsuliba tudtam volna?

Sajnos már nem tudom visszacsinálni pedig ha lehetne megtehetnem.Amugy baratkozos természet vagyok,pörgős, sokat beszélek de hallgatni is tudok, extrovertált típus vagyok.

Eddig a sulikba amikben jártam mindig voltak barátaim,de most kicsit szomorú vagyok,hogy lehet az egész életemet elrontottam ezzel.

18 éves lány vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat ❤️



2020. dec. 4. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Így is fogsz tudni barátkozni, főleg ha neked ez amúgy is könnyebben megy. Semmi sincs veszve
2020. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, simán találhatsz barátokat és fogsz is találni, pláne ha könnyen megy.
2020. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Még nem rontottad el. Nézd meg az ő életét és örülj annak ami van: [link]
2020. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Gimiből nekem sem maradt egy barátom sem. Sőt, egyetemen jön a java, már ha nyitott az ember.
2020. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy lehetnek barátaid.
2020. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
lány vagy, könnyű a dolgod.. minden melóhelyeden a pasik java része nyomulni fog rád.. mint friss húsra.
2020. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Barátkozni bárhol és bármikor tudsz. Ha barátkozó típus vagy akkor meg mégkönnyebb. Emiatt igazán ne aggódj.
2020. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nyomulnak rá, még nem lesznek barátai.. ezt mint fiú/férfi mondom. Csak azért mert nyomulok valakire még egyáltalán nem akarok barátkozni vele.


Amúgy simán tudsz bárhol barátkozni emiatt ne aggódj. Easy peazy az egész. Én nem rég kezdtem az egyetemet, és ha nyitott vagy hidd el pillanatok alatt szerzel majd barátokat. Mindenki ismeretségeket akar kötni, hogy előrébb jusson az életben, így nem nehéz.


Ha vannak még most is barátaid velük elmész bulizni, akkor ott is tudsz könnyedén barátkozni. Sok sikert, és ne aggódj emiatt sokat :D

2021. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idoszak meg azokat is maganyossa tette, akik elvileg dolgoznak, tanulnak. Ha visszaall az elet a rendes kerekvagasba lassan, akkor munkaban, tanfolyamon, neha meg egy ejszakai busz megallojaban is, talalni fogsz baratokat.
2021. jan. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csajként, főleg ha nem vagy kiállhatatlan személy, vagy esetleg túl szép akkor rengeteg lány barátod lesz!


Amúgy ha a régi "barátaid" ezek után nem tartották veled a kapcsolatot, akkor neked nem igazán voltak barátaid, de nyugi az emberek nagy része így jár, majd találsz új ismerősöket-barát jelölteket a továbbiakban :)

2021. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!