Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy szeretnék...

Mate1078 kérdése:

Miért van az hogy szeretnék egy lánytól valamit aztán mikor megtörténne visszalépek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor történt meg velem, azért nem volt még ép, egész kapcsolatom mert mikor a lánnyal a kavarás után érzéseket kezdtünk egymás iránt táplálni, én egyszer csak gondoltam egyet és mintha elundorodtam volna tőle, nem lett semmi, rengeteg embertől kértem már tanácsot de nem segített semelyik, hátha itt valaki tud segíteni. 18/f

2020. dec. 8. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsz a kötődéstől, elköteleződéstől.

Vagy félsz a kudarctól.

2020. dec. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam/vagyok,sajnos félek a kudarctól.
2020. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KozmaAdrián válasza:
Nem kell félni, szerintem vágj bele, igaza van az elöttem szólnak félsz a kötödéstöl. De ha nem próbálod meg akkor bánni fogod. Ha nem maradtok együtt és ne adj isten 1 év múlva szét mentek fogd fel úgy hogy egy trófea a polcodon. Ha mindhalálig együtt maradtok és szeretitek egymást akkor megtaláltad a másik feled. De amíg nem próbálod meg nem is derül ki. Sok szerencsét Nber 😉 ( UI.: ha kérdés vagy tanács kell írj 😁)
2020. dec. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

WELLHELLO - SOKSZOR VOLT MÁR ÍGY ... - YouTube

www.youtube.com › watch

Video for Nagyon sokszor történt meg velem, azért nem volt még ép, egész kapcsolatom mert mikor a lánnyal a kavarás után érzéseket kezdtünk egymás iránt táplálni, én egyszer csak gondoltam egyet és mintha elundorodtam volna tőle, nem lett semmi, rengeteg embertől ké

3:46

... nem számít sokszor volt már így visszajön, mert nem tud várni rap: Mondd, hányszor játsszuk még ezt el ...

Feb 25, 2015 · Uploaded by Wellhello

2020. dec. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok kommentet! Igazatok van, bele kell vágni és ezeket a kezdetleges félelmeket félelmeket félretenni(vagy is az adandó következő alkalomnál megpróbálom)
2020. dec. 11. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nah, összejött? :)

Bár nem is ez a lényeg, inkább azt kérdezem, megpróbáltad?

2021. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!