Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfi megőrült ha befolyásos,...

Férfi megőrült ha befolyásos, gazdagnak hazudja magát?

Figyelt kérdés

Miközben tudom, hogy átlag ember, hisz egy munkahelyen dolgozunk!!!


Több barátnőmtől jutott vissza hozzám a hír, hogy tudom e hogy ez a pasi gazdag meg ingatlanbefektető, hoteltulajdonos. :D


Mondom ő???? 2 műszakban dolgozik nálunk a műszaki előkészítésen 12 éve, busszal jár dolgozni meg biciklivel.


:D Mi a jóistent mondhat ez a csávó hogy ilyen baromságokat elhisznek neki????


A pasi egyébként tényleg kifejezetten jóképű és kommunikatív, szimpatikus, na de én nem akarom elhinni, hogy ezzel így meg lehet téveszteni embereket!!


Ti ismertek ilyen embereket?



#átverés #furcsa viselkedés #hazudozós férfi #kamuzós pasi #gazdagok életmódja
2020. dec. 15. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Téged tévesztett meg. Tényleg szállodája van, csak nem akarja, hogy a pénzéért szeresd, azért játssza el neked a gyári munkást.
2020. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

# 1


De ilyen nincs. Csak filmekben. Ha szállodád van akkor nem fogsz 12 éve 2 műszakban dolgozni csak mert el akarod rejteni hogy gazdag vagy. Amúgy nem párom csak egy munkatárs a cégnél. Kb. nettó 250 .000 fizetésért.

2020. dec. 15. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Övé a gyár is amúgy.
2020. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a fejében nincsenek rendben teljesen a dolgok.


Én is hallottam már ilyenről, közmunkás koma, azzal kábította az embereket hogy Dubajba voltak nászúton a feleségével, meg gyereket vár az asszony. Ott bukott el a dolog, mikor ez az ipse anyja egyik barátnőjének a fülébe jutott, aztán szóba hozta az anyjának. Ott derült ki hogy nője sincs, nem hogy dubaji nászút meg gyerek.

2020. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 4


Szerinted ez ilyen gyermeki szerepjátszás? Hogy valami fura, kicsit naív, beteges módon legalább gazdagnak képzeli magát ha már nem az?

2020. dec. 15. 20:40
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Azért, ha felszed, akkor ne ülhess bele az autójába, mert nem tudja, hogy tudsz-e kereket cserélni. Ha nem, akkor nem leszel hasznos.

Meg piszkos cipővel se lépj bele, mert a valódi barátnője, vagy a pár másik jelentkező megérzi a hajszálakat.

2020. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi igaz erről az emberről azt nem tudom. Viszont szerinted ki a gazdagabb? Az aki egy Bmw-ben ül nyakig hitelben, vagy az aki a villamoson utazik és a bankban van neki 100 millió forint? Az a baj, hogy az embereknek elvont fogalmuk van a gazdagságról és alapjában véve a gazdag emberekről. Volt egy tanulmány, nyugodtan utánanézhetsz angol oldalakon, az volt a projekt neve, hogy Millionaire's next door. Két egyetemistának az volt a feladata, hogy felkutassa a milliomosokat. Így hát becsöngettek felkapott negyedekben házakba, ahol feltételezhető volt hogy gazdagok élnek. Nagy ház, luxusautó, jacht, stb. Nem találtak egyet sem. Nyakig ültek a hitelben. Aztán rájöttek, hogy az igazi milliomosokat nem itt kell keresni. Az amit te látsz, az a látszat. Az igazán gazdagok nem költenek Bmw-re meg hasonló dolgokra. Ezért gazdagok. Van erről egyébként magyar videó is. Ha kell link, átküldöm. Mindegy, én csak azt akarom mondani ezzel, hogy attól mert valaki villamoson ül, még lehet milliomos, és attól mert valaki egy Bmw-ben ül és Iphone van a zsebében, még lehet egy szegény valaki. Gazdagnak lenni és gazdagnak látszani nem teljesen ugyanaz :)
2020. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy tetszik a 4es.

Szerintem már nagyon unalmas lehetett a hétvégén tvztünk anyukámmal. Tök jól előadta, hogy való életben is legyen olyan, mint pl a Csacska angyal...

2020. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá.. :) Úgy éli az életét ahogy akarja. Azt mond amit akar, ha neki így a jó. Egy bizonyos pontnál úgy sem tud tovább kamuzni, ha kamu egyáltalán.


Pláne nem dolgod lebuktatni, vagy közbe avatkozni. Majd akkor turkálj a magánéletébe ha ő is bele mászott a tiédbe. Tartsd tiszteletben más életét és döntéseit.

2020. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!