Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnál, ha egy kellemes,...

Mit szólnál, ha egy kellemes, intelligens emberről akit megkedveltél, kiderülne hogy érettségije sincs?

Figyelt kérdés

Itt főleg a fiatalabb korosztalyra gondolok, ahol azért mondhatni alap életkezdési feltétel.

Olyan embert képzelj el, akiről nem süt a tanulatlanság hanem halál normális, szerethető, értelmes.

Mi lenne az első reakciód?

Én csak meglepődtem, és elgondolkoztam hogy oké, de akkor mit csinál 20 évesen? Tanul? De egy okjt nem lehet érettségi nélkül elkezdeni... Dolgozik? Képzettség nélkül? Hogy? De nem akartam belemászni ezekbe a témákba, mert nem ismerjük egymást annyira.

Félreértés ne essék, nem lenézem azokat akik rajtuk kívűlálló okból/saját döntésből nem tartják fontosnak a tanulást, csak bennem ezek merültek fel, és érdekel, milyen a hasonlo emberek megítélése.



2020. dec. 22. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Csak a kezdőket lehet lenyűgözni, a pro-kat nem.
2020. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Az átlag írígy lenne rá!

A magas intelligenciájú, meg felismerné...

2020. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
írígy -> irigy
2020. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Inkább ő, mint a cardiffi köcsög oláheszti.
2023. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!