Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem is rajtam nevettek?

Nem is rajtam nevettek?

Figyelt kérdés

Megyek, kb majdnem velem szemben meg ülnek többen egy asztalnál. Kajakra azt hittem, hogy rajtam röhögnek. Látásból ismertem őket. Csakhamar kiderült, hogy nem is rajtam röhögtek, tök másról beszélgettek. Most döbbenek rá, hogy rendszeresen félreértettem.

Voltak olyan szituk, hogy kajakra mintha rajtam röhögtek volna, de mindig kiderült, hogy nem. Lehet régebben is a legtöbb ilyen szitut félreértettem?


2020. dec. 27. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem csak hogy félre értettem, hanem tök rosszul mértem fel másokat is. Sokszor kiderült, hogy jófejek. Azt hiszem túl visszahúzódó lettem.
2020. dec. 27. 17:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt aki nem is tudta, hogyan néz. Miután megismertem, akkor tudtam meg, hogy milyen jófej.
2020. dec. 27. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért született meg ez a kérdés amikor te magad választ adtál rá. Most mit vársz tőlünk?
2020. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megkérdezem.
2020. dec. 28. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!