Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire arrogáns, bunkó ember?!

Figyelt kérdés
Voltam a mai nap folyamán személyi igazolványt csináltatni és ahhoz kell ugye kép is. Beültem a fülkébe és a kamerába néztem. A nő, aki kattingatta a gépen a "kép készítés" gombot nagyon arrogáns volt. Beszólogatott hogy "nem lehet egyenesen ülni?" bzdmeg közbe úgy ültem mint egy szög! Utána elkezdte ott mondani hogy ne mozogjak már...de tényleg borzalmas volt és kínos a hátralévő idő és 7 nap múlva mennem kell vissza mert kész lesz az igazolvány és akkor is ilyen lesz a nő?!
2021. jan. 6. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Engedd el, ne rágódj rajta.

Sok ilyen ember van, kár rajtuk idegeskedni.

Na és végül jól sikerült a kép? :)

2021. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Vigyél neki egy kis csokit, ha ugyanolyan lesz mint múltkor volt, akkor a végén add oda.

És mondd neki, hogy mindenkinek lehet rossz napja. Aztán hagyd ott.

Majd néz egy nagyot, hogy mi van??

2021. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezek flusztrált kiégett emberek.. de biztos meló, nem váltanak.. képezni nem viszik őket.. nem lényeges, hogy állampolgárokkal dolgozik, akik fele mentálisan sérült, vagy ideges.. tulajdonképpen emberekkel dolgozó munkatársak, és közigazgatási papírral.. vicc..
2021. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Engem csak az lep meg, hogy téged ez a szituáció meglepett. Én Magyarországon minden második boltban, szolgáltatónál, ügyintézővel stb. ezt tapasztalom. :)
2021. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az általános tapasztalatom, hogy azok közül, akiknek a munkája az emberekkel való foglalkozás, a leftöbben utálják az embereket. Vagy legalábbis ezen élik ki a frusztrációjukat...
2021. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Közigazgatás... robotok csak még beszélnek.

(Írom ezt úgy, hogy dolgoztam benne és volt ügyfél, aki megköszönte a kedvességem, mert vele így meg nem bánt senki, egyszer virágot is kaptam :))

2021. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
5@ .. igazából egy épkézláb ember sztem nem bírja egy évnél tovább.. :-) ha nem ezt csinálod, akkor van elképzelésed az emberekről a szűk környezeted alapján.. de ha sok emberrel beszélsz.. akkor ez garantáltan változik.. :-) erre nem lehet felkészülni akárhogy.. :) brutál az ügyfél.. minden most, azonnal, kedvesen.. és a törvény, a házirend, .. azt nem érti.. az ügyintéző hibás,ha valami nem úgy van.. sok esetben már az az alaphang, hogy miért kell nekem ide jönni, sorba állni.. szóval még egy fagyigép se lenne elég.. aztán ott az 60 IQ.. nem könnyű.. ezt tanítják.. de nem azoknak, akik a fronton vannak.. és tényleg nem szabad sokáig ott dolgozni.. de ez van.. az eladónak sem könnyű.. de eg, és föld egy mai, és egy régi pincér, eladó stb..
2021. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

7: Nyolc évig dolgoztam egy hipermarket olyan műszaki részlegén, ahol az eladás, a vevővel való kommunikáció a munka része. Lehet azt úgy is csinálni, hogy még az se haragszik rád, aki nem kapja meg azt, amit akar. Pedig, hát ez egy hipermarket volt: nagyon sokan voltak, akik így jártak...

Azt kellett felfogni, hogy a vevőt nem érdekli a problémád, illetve hogy minden nap lesz valaki, aki panaszkodni fog, bármilyen jól is végzed a munkád.

Minden percét utáltam az ott töltött időnek, de még így is egy kezemen meg tudom számolni, hányan voltak azok, akik esetében egyáltalán nem sajnáltam, hogy elégedetlenül távoztak. Senkire nem tartozik, hogy nem akarsz ott lenni. Ott vagy, tedd a dolgod vagy keress más munkát.

2021. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 vagyok.

anonymuss24, köszönöm a privátban küldött kedves szavakat, amelyek így szóltak:

"Ja bazdmeg ilyen virusban keressek munkát. Hát menj az anyadba, oda."

Talán megfontolom jótanácsod. Persze, az is lehet, hogy nem. Neked is szép napot.

2021. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amugy nem ugyanannal kell atvenni, mint aki csinalta. En mindig mashoz kellett menjek, amikor atvettem.
2021. jan. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!