Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy a francba lehet elviselni...

Papuga kérdése:

Hogy a francba lehet elviselni az öntelt arrogáns embereket?

Figyelt kérdés
Általában csak rohadtul felidegesítem magam, de ugye ez nem old meg semmit, ti hogyan boldogultok, akár neten is az ilyen okoskodó mindenkinél mindent jobban tudó- szerencsétlenekkel? Hogyan lehet egyáltalán őket csak szimplán leszarni?
2018. szept. 19. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű. Inkább figyelmen kívül hagyom. Előbb-utóbb szépen magára fog maradni.
2018. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 he84 ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz velük, kár annyit idegeskedni. Ha nincs közönség, nincs előadás, előbb-utóbb megunják, ha te nem folytatod. Az ésszerű érvek sajnos sokukra nem túl jellemző.
2018. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

El kell kerülni a társaságukat. Legyenek boldogok a többi senkiházi kivagyi szarjankóval, engem meg hagyjanak békén.

Ha pedig nagyon rádszáll és szekíroz, lezavarsz neki 2-3 maflást. Ezek a szóból nem értenek.

2018. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Az én esetemben pont fordítva szokott lenni. Az arrogáns emberek nem viselnek el engem xd. Egyszerűen csak mindenről megvan a véleményem és ki is állok mellette. Az arrogáns emberek véleménye és komplett viselkedését pedig vagy lekezelően regálom le, vagy pedig figyelmen kívűl hagyom őket és ezt nagyon nehéz tudják elviselni.
2018. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be a másikon ki, nem kell ezzel foglalkozni, azóta mióta nem foglalkozok ezekkel az emberekkel az életem sokkal jobb lett, minek idegesítsem vele magam? semmi értelem le kell szarni az elején nehéz de aztán késõbb már könnyû lesz.
2018. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A saját fegyverükkel lehet megverni őket

Bunkó pökhendi lekezelő módon kell bánni velük

Ha meg amperkodnak, jól megagyalni...

2019. aug. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!