Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék szerintetek?

Mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés

Már a megbolondulás szélén állok mert nincsenek nyitva a konditermek és nekem az volt a stressz levezetés a hobbi. Itthon megbolondulok mert honapok ota nincs munkam panelban lakok és evekig depresszios voltam. Amikor elkezdtem fokozoatosan sportra jarni kozossegbe akkor kezdett csillapodni es jolesett. Most hogy megint nem lehet 2 honapja es beszelgetotarsaim sincsenek mar nem birom es inkabb akkor felakasztom magam mert mar lassan ott tartok.

28/f


2021. jan. 16. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát attól a szabadba kimehetsz mozogni. Ha még nincs is kivel legalább feszültséglevezetésnek.
2021. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon sok kültéri "edző park" van felállítva már városszerte. Ami ott van nálunk, azt elég sűrűn használják, szóval még beszélgetni is lehet, ha olyan van ott, aki nyitott rá.
2021. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!