Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi van veled?

Mi van veled?

Figyelt kérdés
Mi baj van?
2021. jan. 17. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Nyelőcsőgyulladásom van és minden falat egy kín.
2021. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Eldobhatónak érzem magam, legalábbi az elmúlt időszak tapasztalatai alapján.
2021. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit idegeskedek és izgulok az egyik tárgyam miatt, konkrétan az utolsó miatt. Csoportban kellett dolgozni, a vizsga is így lesz majd, de már nagyon elég belőle..

Nem akarok órákig panaszkodni róla, szóval dióhéjban annyi, hogy egyik csoporttársam semmit nem csinált és bűntudatot sem mutat emiatt és egyszerűen 0 kommunikáció van a csoporton belül. Beírok valamit, mindenki megnézi és ennyiben kimerül a dolog..

Nagyon zavar, hogy félvállról veszik a dolgot, és szinte totálisan egyedül vagyok a csoportfeladattal :( csalódott is vagyok, meg tehetetlennek is érzem magam.

Ezt jó volt végre kiírni magamból.

2021. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Két napja vizsgáztam le, így elvileg mostmár szabad ember vagyok, viszont utólag jön ki rajtam az agyi fáradtság, és a meleg is rátesz egy lapáttal. Nyűgös vagyok
2021. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!