Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok hogy bírjátok a...

Fiatalok hogy bírjátok a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés

Én kereskedelemben dolgozok napi szinten emberek vesznek körül úgyhogy szerencsére eddig semmi drámai változást az életemben nem érzek.


Viszont kíváncsi vagyok,hogy a fiatal 16-21 evesek hogy bírják a jelenlegi helyzetet,hogy minden zárva nem tudnak sehová se menni.


Úgy értem most vagytok fiatalok most kellene lányokat moziba hívni haverokkal kocsmazni bulizni.

Ehelyett megy az online oktatás és este 8-ra otthon kell lenni.

Szörnyű lehet.



2021. febr. 1. 09:12
1 2
 11/13 everlight ***** válasza:
76%
a polgári engedetlenség lenne az egyetlen megoldás
2021. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Röviden, tömören: én ebbe lassan beleőrülök.


Nagy lelkesedéssel mentem 2020 szeptemberében álmaim magyar egyetemére, imádtam ott lenni, nagyon szerettem a szaktársaimat és a tanáraimat, a kolit, az önállóságot, az új társaságomat. Februárban kellett először hazaköltöznöm Pestről, már akkor nagyon elkezdtem lelkileg nagyon nehezen viselni a bezártságot, mivel eléggé extravertált vagyok. Nyáron szerencsémre tudtam dolgozni, de most, hogy novemberben újra haza kellett költözöm már nem tudott fogadni a cég, ők is sz.rban vannak, úgyhogy itt vagyok 23 évesen, hazaköltözve, sajnos a családi életünkben is elég nagy problémák vannak. A barátaimmal elég ritkán tudok találkozni, párkapcsolatra kb. esélyem sincsen, tele vagyok keserűséggéel és felgyülemlett feszültséggel. Művészeti egyetemre járok, de nagyon nehéz így kreatívnak lennem, hogy nem történik semmi, nincsenek impulzusok.

2021. febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok egyetemen első éves. Mivel 80% gyakorlat és semmi értelme az online oktatásnak semmit nem haladtam ebben a félévben és gyanitom a következő is ilyen lesz. És akkor 2 év múlva kis diploma..


Nem akarok negatív lenni úgyhogy arra gondolok mennyire jó érzés lesz ha azt mondják vége van, mindenki szabad

2021. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!