Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek férfiként 41...

Szerintetek férfiként 41 évesen öregnek számítok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert sokszor érzem öregnek magam. Ha esetleg szükséges a megállapításhoz, akkor privátban tudok fotót küldeni.

2021. febr. 1. 11:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

Mma csoportban 30 felettiek voltak . A bjj csoportban meg inkabb csak 40-esek.


Ha sportolsz,van erod es allokepesseged,nem vagy oreg.


Csaladalapitasra 80 eves korodban is alkalmas vagy,ha megvan a penzed es nemzokepesseged.

2021. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy öreg. :-) Szerintem akkor lesz idős vki, ha már nyugdíjba vonul, ÉS ő maga dönt úgy, hogy már csak éldegélni akar, már nincsenek igazán tervei.

Addig, amíg vki motivált, élvezi az életet, és nem öregíti le magát a hozzáállásával, addig fiatal.

De úgy látom, hogy nálad ezzel nincsen gond. :-)

Én szerintem már ezek az életszakaszok megnevezése is kitolódott, úgy, mint a családalapítás.

Szerintem a te korosztályod még a fiatal kategóriába tartozik.

Szívesen megnézen a képet rólad, de csak ha te is szeretnéd. :-)

2021. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
A külső nagyban függ attól, hogy tartod magad és milyen a megjelenésed. Valaki még ötven év felett is szexis, valaki már huszonéves is egy romhalmaz.
2021. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy mennyire nézel ki öregnek, visszajelzések alapján tudnod kéne. 33 éves nő vagyok, két hete volt itt a gázos ember, és mikor ajtót nyitottam, azt kérdezte, "szia, itthon vannak a szüleid?".


Ez csak a legutóbbi eset. A kép meg nem sokat mond, mert az csak egy 2D-s pillanat, látni kell, hogy mozog az arcod, mennyire mosolyog a szemed, mennyire árad belőled a "fiatalság" vagy az "öregség".

2021. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Mihez? Hozzám pont passzolnál korban :D (Nem keresek társat, csak a korodra mondom.) Attól, hogy az ember már nem húszéves, még nem kell temetnie magát. Szerintem a legtöbb szempontból még előttünk az élet! :)

37N

2021. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy öreg.

33/n

2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát.


Én 30 vagyok de 25nek érzem magam.


Nem vagy öreg kor alapján, de annak még nézhetsz ki. Kép alapján megmondanánk :)

2021. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen bugyuta kérdést, már ne haragudj.


Csak közhelyeket lehet mondani...a kinézetedet meg honnét tudjuk milyen ? :D


Csak hogy megnyugodj: nem, nem vagy öreg!

2021. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem, meg egy önbizalomhiányos középkorú lúzer vagy, aki semmit sem ért el az életében amit felmutathatna, és mivel még csajozni is képtelen, ezért anonim oldalakon keress vigaszt vadidegeneknél.

Mások többnyire már tini korukra kinövik ezt az idegeneknek való fényképküldözgetést.


Szólj, ha nem volt helyes a diagnózisom.

:)

2021. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
94%
Szia, küldhetsz fotót :) De amúgy kor alapján a 41 éves nem számít öregnek :)
2021. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!