Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gáz hogy közel 22...

Mennyire gáz hogy közel 22 évesen férfiként nincs még saját autóm?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése érdekében, a jogsit már évek óta megszereztem. Sokan élünk a háztartásban és szűkösen, sok a kiadás. Azóta is spórolok, amit lehet félreteszek. Emellett eléggé frusztrál, hogy velem egykorúak és kisebbek is mind rendelkeznek autóval a környékemen. Még tanulok is ezek mellett. Meg egy kocsi után rengeteg a kiadás, a biztosítások, javítgatások, benzin sincs ingyen, nem akarok kölcsönből olyant tenni, amit évekig nem fogok tudni visszatörleszteni. Persze az volna a normális, ha szülők külön kocsit tudnátok biztosítani nekem, mint a legtöbbeknek, de ezt nem engedhetnénk meg magunknak. Csak néha eszembe jut, és gondoltam rákérdek másoktól, például mikor melóba, vagy órákra a legtöbben autóval járnak be, én pedig gyalog vagy busszal. Olyankor elég gáz, hogy mit gondolnak rólam, hogy ez a gyerek csóró/ béna/ nem tud vezetni, bár az az igazság, de sokszor elég gáz érzés. Ti mit gondoltok?

2020. aug. 23. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem gáz, egyszerűen nem vagytok olyan anyagi helyzetben.

Nem kell ezt szégyellni szerintem.

2020. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen vettem az első autómat. 18 évesen lett jogsim. Nem frusztrált. Családban volt mindig autó, szinte mindig használhattam. Amikor továbbtanulás miatt úgy nézett ki, hogy nagyobb szükségem van rá, döntöttem a vásárlás mellett.
2020. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem Magyarországon nem ritkaság, hogy valaki nem engedhet meg magának autót anyagi szempontok miatt. Akinek meg autója van, annak valami roncsa van. Elég itt körülnézni, minden nap látni legalább 5 olyan kérdést, hogy ember nem hajlandó 1 milliót adni autóvételre. Pedig az is semmi, szinte. Úgyhogy nem értem, hogy ezen mit stresszelsz. Majd lesz, ha lesz. Gyűjtögess csak.
2020. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne gáz, Tesó? Főleg, ha gyalog, s busszal is el tudod intézni a dolgaidat? Ez inkább tiszteletreméltó, mintsem gáz.
2020. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
22 vagyok, nekem sincs saját autóm, azt használom amelyik szabad. Szó volt róla, hogy kapok érettségire valami drágább autót , de inkább a hivatásos jogsit kezdtem el. :) én örülök, hogy nincs mert nem tudnék dönteni mi lenne a jó. Ez miatt be érezd magad kellemetlenűl, majd ha összegyűjtöd rá a pénzt sokkal jobban meg fogod becsülni.
2020. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
22 vagyok, nekem sincs nyugi, sőt még jogsimat se csináltam meg. Olyan helyzetben vagyok, hogy ráér.
2020. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon troll kérdés.
2020. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem az a gáz hogy nincs autód, hanem hogy ennek ellenére férfinek nevezed magad.
2020. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne gáz? Én is akkor vettem kocsit mikor már saját lábon álltam, saját fizu, albérlet.

Keveseknek adatik meg hogy a szülei alátolják a lakást/házat meg a kocsit.

2020. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes a gaz inkabb. Ez egyfajta tarsadalmi nyomas sokakban, hogy legyen sajat autoja es sajat haza. Csak amellett nem tud se a napi dolgokra, se utazasra felretenni. En 26 vagyok, 2 honapja lett csak jogsim, hogy majd ne akkor kelljen ezzel foglalkozni, amikor full time dolgozom. De nem hiszem, hogy 1-2 even belul sajat kocsit vennek, mert nem lenne miből fenntartanom, na meg nem is tudnam annyira kihasznalni.
2020. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!