Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt bóknak, vagy sértésnek...

Azt bóknak, vagy sértésnek vegyem, ha azt mondták nekem hogy a testem jobb mint az arcom?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy kicsit mindkettő.
2021. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyik jobb, mint a másik. Ez azt jelenti, hogy mindegyik nagyon jó.

De azt, hogy jobb, úgy is lehet érteni, hogy egyik sem jó, de ha már választani kell, akkor inkább a tested.

2021. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én személy szerint nem örülnék ennek a kommentnek, mivel ezzel tulajdonképp szerintem tárgyiasítottak téged, és én biztosan nem ugrálnék örömömben, ha valaki csak a testem miatt szeretne.
2021. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Sértés.


Arccal nem lehet mit kezdeni.

Testtel pedig lehet.

Ráadásul az arcon áll vagy bukik minden (kb. 90-95%-ot nyom a latba).

2021. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reszvetem. Fiatal koromban en is sokat hallottan ezt magamrol. Nekem atlagos sulyu, jo alakhoz volt sovany arcom.30 utan hiztam, azota is tartom. Ugymond formasan teltebb lettem. (Megvan a mell, derek, csipo arany.)Az arcom pedig sokkal jobb lett.



Rogton eszrevettem, hogy jobban tetszem. Olyan ferfiak is esztevettek akik vekonabban elmentek volna mellettem. Fogyni nem szeretnek!

2021. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedd ugy ,hogy azt jeleztēk, hogy ha letakarod a fejed, kezdhetitek a huncutkodást!
2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan nőt, aki nem kicsit túlsúlyos volt, rendesen állóhurkái voltak (bár messze volt az elhízottól, de alkatra 3-ast se adnék a tízből, csípőnél mintha szétfolyna a teste), de arcra 10-ből minimum 9.5-es....és ismerek olyat, akinek 100%-os, fullos bombateste van, de arcra rohadtul nem az esetem.


Mondanom sem kell, ha választanom kéne, inkább az elsővel jönnék össze.


Vond le a következtetést, kérdező!

2021. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Macko75 válasza:
szeritem ezt nem kell sértésnek veni mert egy férfinak az szép arc denem tulzotan ,tetszik meg a formástest!
2021. febr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!