Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy társaságban senki nem...

Ha egy társaságban senki nem beszél velem akkor hova álljak?

Figyelt kérdés

Egy teremben szokott lenni az összejövetel, vannak kitéve chips-ek, kávé stb. Mint egy állófogadás.


10-12 fő.


Sajnos nem ismerek még annyira senkit. Ez egy vallási közösség egyébként, a bevezető chit-chat után istentisztelet van.



2021. febr. 4. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy jó hangosakat, recsegőseket elkezdek fingani, és erre mindenki felkapja a fejét. Vagy minimum a szagot érezni kezdik.
2021. febr. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

#1:

Úgy látszik a kérdezőnek nincs humorérzéke.

2021. febr. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha senkit sem ismerek, vagy utaljuk egymast, de kotelezo ott lennem, akkor valahova felreallok/leulok a sarokba.

Ha senkit sem ismerek, de szeretnem megismerni oket, akkor pl. az adott esetben a csipszes asztal vagy a kave korul tennek-vennek-acsorognek, mint aki gondolkodik hogy vegyen-e es mennyit belole. Elobb utobb valaki meg fog szolitani.


Megkerdezhetem, milyen vallas ez, ahol 10-12 ember egy teremben eszik-iszik es utana ugyanott istentisztelet van a 10-12 embernek?

2021. febr. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
a sarokba, befelé fordulva és elgondolkozok az élet értelmén.
2021. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy vallási közösségben elnézik, hogy az újak magukban álldogáljanak szerencsétlenül, akkor fogalmuk sincs a keresztény testvéri szeretetről és közösségről, ami az egésznek az alapja kéne, hogy legyen, és nem érdemes közéjük járni. Tudom, miről beszélek, én is éltem át hasonlót, miközben a "világban" nem vagyok egy elveszett ember.

Ne tedd ki magad ennek. Nem lesz jó vége.

2021. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én ilyenkor körülnézek és szinte mindig találok valakit, aki ugyanígy egyedül álldogál, oda megyek hozzá és beszélgetünk. Megkérdezem, hogy először vagy-e itt vagy, a kajáról, az eseményről, vagy bármiről váltok vele pár szót. Ha tényleg nincs senki, eszek ezt-azt, megnézem a telefonom, és elvagyok csak úgy.
2021. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
2-esnek: Ez nem a humor kategóriában van.
2021. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne menj ilyen undorito kirekeszto emberek koze!!
2021. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Én ilyenkor angolosan távozok.
2021. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Őróbálj beszélgetésbe bekapcsolódni.
2021. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!