Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nincs baj az alakommal,...

Ha nincs baj az alakommal, állítólag annyira csúnya se vagyok, szívesen elbeszélgetek bárkivel és még gyakran el is járok társaságba, akkor mégis miért van az, hogy nem kezdeményez senki? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az elvárásaimmal nem lehet baj, mivel így nincs is kivel szemben elvárni bármit is...

Valami ötlet?


2014. aug. 1. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy túl jól nézel ki? (viccen kívül)

nálunk pl a suliban a legjobb csajoknak nem volt senkijük mert senki nem mert közeledni feléjük


vagy esetleg valami van ami szerinted hátrány lehet? te szoktál jeleket adni?

2014. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

még akármi is!

elemezd magad

kérdezd meg a barátaidat ők ,hogy miben látják a hibát

2014. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"állítólag annyira csúnya se vagyok" - Ez pontosan mit jelent?
2014. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csúnyának látom magam, mások szerint nincs baj az arcommal.
2014. aug. 1. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy mert csak úgy elvagy és varod hogy valaki megszólítson. Én ismerek par ilyen lányt,semmi probléma velük objektíve de mégse kezdeményez náluk senki.


Na így nem működik. Próbálj egy sracot kivalasztani és neki jelezni..

18/F

2014. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Onbizalom hiany, ami pont azt a csillogast mattositja el ami kene. Alakits ki egy-az ertekeiddel osszehangolt enkepet. A magunkrol szolo gondolataink visszahatnak rank alakitva az eletszemleletunket es a viselkedesunket.

Mivel a magunkrol es masokrol alkotott hiedelmeink onbeteljesitoek. Pl ha valaki ugy tartja, hogy a vilag fenyegeto es veszelyes, az fel, boldogtalan es csalodott lesz. Aki ugyerzi h a vilag rengeteg lehetoseggel es csodaval var ra, valtozatossagot, gazdagsagot es elegedettseget talal ugyan ott.

2014. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz egy képet! Megnéznélek:)
2014. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!