Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? Visszadobják...

Miért van ez? Visszadobják mindig a saját kérdésem, és nem értik meg,hogyha tudnám a választ nem kérdezném,mit csináljak hogy válaszoljanak normálisan?

Figyelt kérdés

Ha kérdezek egy olyan embert aki 100%ban tudja a kérdésemre a választ mert pl,olyan körökbe dolgozik,és ismeri az illetőket, akikről meg szeretnék tudni bizonyos dolgokat!

Nagyon kiakaszt már,hogy nem válaszolnak a kérdéseimre,így nem tudom meg a történteket soha....

Facebookról meg,nem tudok meg sok mindent meg instáról se,mert ott nincsenek olyan dolgok fenn amit tudni szertnék róluk sajnos...



2021. febr. 9. 13:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Az akaszt ki legjobban,hogy tőlem kérdezik amire én szeretném pont a választ tőlük!
2021. febr. 9. 13:31
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
ahha!? :)
2021. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kik?
2021. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátok,Tanárok,...pont azok akiktől meg szeretnék valamit tudni):
2021. febr. 9. 15:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg mindenki,akinek egy kicsit is van köze azokhoz a dolgokhoz,infókhoz amik engem érdekelnének...
2021. febr. 9. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem mersz kérdezni? Ők meg igen..
2021. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én merek kérdezni,de még hogy! Pont az a bajuk!!! Szerintem.
2021. febr. 9. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Peldaul masokrol ok tudnak valamit, amihez neked nincs kozod, es nem hajlandok keverni a szart?
2021. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!