Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lettek ilyenek az...

Miért lettek ilyenek az emberek a COVID óta?

Figyelt kérdés

Virustagadók és hipohonderek lettek csak az elmúlt egy évben.

Van itt ezen az oldalon olyan ember aki tud racionálisan is gondolkozni. Aki nem úgy gondolkozik hogy "bilgéc meg a csipje" vagy a "megölödanagyanyamatlélegeztetőgép"



2021. febr. 11. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nézőpont kérdése. Inkább bekattannak az emberek. Pedig tengernyi idő van a kovid időszaka alatt szabadságon lenni.
2021. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom feltűnt-e de az emberek 90%-a se nem vírustagadó, se nem hipohonder. Szimplán csak élik/élnék az életüket ahogy eddig is.
2021. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nope. Pár idióta hangoskodik, ahogy tette azelőtt is, csak más témában. A többség nem áll be ilyenekbe.
2021. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Eddig is ilyenek voltak. Anyukám is chemtrail, oltásellenes, quanon, gyíkember és ki tudja miben hívő volt, mára az egyik leghangosabb vírustagadó, maszktagadó, Trumprajongó meg cakkumpakk az összes mai divatot követő tard lett. Meg se mertem neki mondani, hogy beoltatom magam. Bár szerinte engem lefizettek a kórházban, ahol dolgozom. Sajnos nem, orvos se vagyok, hogy számottevően nőne a fizum. :(
2021. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk alapvetően "ezt az oldalt" etalonnak venni olyan, mint bemenni a sárgaházba és megállapítani, hogy az egész világ hülyékből áll :D
2021. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak egy nagyon hangos kisebbség, akik képtelenek nem szélsőségekben gondolkodni. Ezek az úgynevezett egybites emberek.
2021. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Az emberek nagy része mindig is buta volt mint egy talicska murva, csak amíg nem volt internet, addig nem tudtál róla, mert nem mentél olyan helyre ahol ezek a mindenhez is értő retardáltak tanyáztak.
2021. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Előtte is ilyenek voltak, ez csak felerősítette. Amúgy vicces nézni a két végletet egymásnak menni, bevallom, én mind az oltásellenes, chip-es rettegőket mind a jajmegölödazöregetlélegeztetőgép agybajosakat szeretem idegesíteni. Akadt itt 1-2 ember, aki azon dühöngött, hogy lesz.rom az ész nélküli covidcovidcovidozást, és karácsonyra haza merészeltem utazni. Mondanom sem kell, nem lett beteg senki.
2021. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Itt nem csak butaságról van szó, hanem nagyon komoly pesszimizmusról.
2021. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
És a pesszimizmus abból fakad, hogy csontig be lettek paráztatva..!
2021. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!