Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők a neten miért nem...

A nők a neten miért nem akarnak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hiába probálok ismerkedni nem írnak vissza sajnos. Tehát innen látszik hogy a társkeresők semmit nem érnek. Ha vissza is írnak később eltünnek. Csak nem értem hogy ezt miért csinálják.

Én így szoktam beszélgetést kezdeményezni: Szia Van kedved beszélgetni? Aztán bármi temárol elkezdek vagy elkezdünk semmit nem reagálnak sajnos. Tipikus bunkóság ez a fajta viselkedés én ezt gondolom.


2021. febr. 18. 13:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A társkereső egy húspiac. Ha látom, hogy nem vonzó az illető, akkor valószínűleg, ha megszakad, sem fog nekem tetszeni, akkor minek pazaroljuk egymás idejét. Ritkán van olyan, hogy vki megszépül a szememben - de az is olyankor, amikor erőltetés nélkül, természetesen ismerjük meg egymás, nem úgy, hogy "majd meglátod, milyen remek a lelkem, miután olyan sokat BESZÉÉÉÉLGETTÜNK". Ráadásul külsőn változtatni... van, amin nem lehet, vagy marha drágáb. De ha lehet, ki annyira pincsi, hogy azért változtasson a külsején, mert random Pistinek / Jucinak így nem jön be... nekem nem kellene pincsi.

Ráadásul ezzel most azt mondod, hogy aki tetszik a nőknek, az már biztos csak egy pondró lehet személyiségre.


Aztán ugye vannak olyanok is, akik nem társkeresőn elkezdenek "beszélgetni". A személyes tapasztalatom az, hogy egy f...t akartak beszélgetni, hanem azt ürügyként felhasználni arra, hogy felszedjenek. Ezt ritka proli dolognak tartom, ráadásul a többség buta is volt, perverz is volt (főleg itt, gyk-n)... és nem is akarták megérteni, hogy nem akarok itt ismerkedni, ahol azt sem látom, hogy néz ki az illető, és annyit tudok róla, hogy rámír csak azért, mert nőnemű vagyok és a válasz alapján szingli vagy éppen szeretek blúzt viselni, és neki bejönnek a blúzos lányok...

2021. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nekik ez unalmas, hogy szeretsz kirándulni meg sétálgatni, szereted a természetet stb...

Viszont, ha azt írod, hogy börtönben ültél, mert megvertél valakit, vagy agresszív állat vagy, akinek néha eljár a keze, vagy szimplán jóképű vagy, onnantól nem is kell a témán gondolkodnod, mert ők fognak utánad szaladni!

Regisztrálj egy kamu profillal egy kevésbé ismert férfimodell képeivel, és hidd el, nem fogod tudni őket magadról, anélkül, hogy bármit is írnál!

2021. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Mert sok férfi az álló farkát akarja "mikrofonként" használni.
2021. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem, ahogy a téglaarcú, 150 kilós Bertával leülnek beszélgetni, mert ő egyébként értékes ember. :D Micsoda ordas, képtelen, elképesztő kamu.

Még nekem is sok.

2021. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Ez a kamu profilos dolog kamu keppel nem is olyan rossz ötlet.
2021. febr. 18. 15:00
 16/32 anonim ***** válasza:

Nee, csak kamu profilt ne!


Amint rájön, hogy becsaptad, ott fog hagyni. Az sokkal rosszabb lesz neked is.

2021. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem beszelek meg veluk randit csak kiváncsi vagyok hogy akkor írnak e vissza vagy üzennek e nekem. Ha ez igy lesz akkor valóban a kulsore mennek es a személyiseg meg tokmindegy.
2021. febr. 18. 15:04
 18/32 anonim ***** válasza:
Milyen a bemutatkozó szöveged amúgy?
2021. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, már ne haragudj, de hülye vagy. Attól, hogy valakinek fontos a külső, és nem áll le olyannal, akihez nem vonzódik, már rögtön nem lesz fontos a belső? Ez hülyeség. Mintha nem lehetne valakinek mind a kettő fontos.

Gondolom, te is szívesen elmennél egy 200 kilós gombás körmű, lenőtt hajfestésű 60éves nővel.

2021. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Most azt akarod tesztelni, hogy a nők szeretik -e a jóképű, izmos, modellalkatú pasikat?

A pasik szeretik a modellalkatú és szép arcú nőket?

Arra jó mindez, hogy a saját önbizalmad aláásd, ez a legkétségbeesettebb húzás egy beszélgetéshez.

Aztán te is otthagyod őket, amikor találkozni kellene, szóval ugyanazt csinálod, amit ők veled. Főnyeremény.

2021. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!