Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Loptatok már? Ha...

Fiatalok! Loptatok már? Ha igen akkor mit, hol, és lebuktatok? És hány éves voltál akkor?

Figyelt kérdés
Jöhetnek jó izgalmas lopós sztorik, miben majdnem lebuktatok de mégsem!

2021. febr. 23. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze én vagyok aladdin a tolvajok fejedelme,téged is megtanitalak ha szeretnéd,irj rám..
2021. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Óvodából kisautót,szomszédtól gyümölcsöt,lányoktól szíveket:O
2021. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Oviból egyszer hazavittem egy 2cm es műanyag játéknyul figurát. Mivel egy csomó olyan volt még, nem tűnt fel nekik. Ennyi volt, nem túl izgalmas.
2021. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szép próbálkozás, zsaruk!

Na tűnés vissza az utcára trafizni a bokor mögül!

2021. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Gimis koromban májkrémet a boltból, abszolút nem voltam rászorulva. Nem is tudom mi ütött belém, nagyon égő.
2021. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer rávettek, hogy a Tesco-ban megegyek egy Kinder csokit a polcról. Nekem összesen ennyi, sosem éreztem rá késztetést, hogy lopjak. :D
2021. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
14 éves voltam, és többször loptam a környékbeli boltból, mert "menőnek" akartam tűnni az osztálytársaim előtt. Energiaitalt, óvszert, kisebb értékű dolgokat loptam. Mindig vettem is valamit, hogy ne legyen annyira feltűnő. Pár alkalom után már egy csomag elemet akartam elvinni, beraktam a nadrágom elejébe, és észrevettem, hogy az egyik eladó elkezdett követni végig a boltban. A kasszánál aztán kipakoltatta velem, nagyon megalázó volt. Azóta eszembe sem jutott lopni. Ennek már 15 éve.
2021. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Oviból hazaloptam egy kisautót.

Anyám összevert és visszavitette velem.

A visszavitetést jogosnak érzem, de a gyerekverést NEM!

Ráadasul ez nem is egyszeri eset volt, ok nélkül is kaptam sokszor.

2021. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!