Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aludt màr titokban nàlatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludt màr titokban nàlatok baràtotok/baràtnőtök? Lebuktatok? Lett következménye? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Nem
2019. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Most komolyan kérdező...

Tegyük fel hogy egy család normális kertes házban laknak, van felső emelet is stb. Mondjuk hazajön a csaj, titokban vele jön valahogy a srác, akinél szintén egy másik kérdés hogy mit mondott otthon, de a lényeg hogy beléptek a házba. Mondjuk hogy szerencséjük van, es nincs senki az ajtó körül, bemennek a szobába. Nemtudom hogy en vagyok-e ilyen de én léptekből meg tudom állapítani hogy 1 ember jött -e be, vagy több. De mondjuk hogy simán megy minden es beértek a szobába. Ott mit csinálnak? Beszélgetni nemigen tudnak, mivel eleg könnyen lebuknanak, szexelni max akkor ha a házban mindenki alszik. Mivan a a srácnak "eresztenie" kell? Vagy mondjuk hasmenése van, vagy akar csak nagyvécére megy? Mit fog enni egész nap? Mivan ha hirtelen benyit valaki? Csomó buktatoja van, értelmetlen a kérdés mivolta, elviekben működhetne, de a valóságban nem igazán. Az egy más kérdés hogy ha csak este lopózik be. De annak mi értelme van? Dugnak egy jót es alszanak? Mivan ha alvás közben benyit valaki? Vagy szex után hazamegy? Akkor mi értelme volt az egésznek? Vettek volna ki egy szobát valahol, vagy akkor rendezik le, ha senki nincs otthon???

2019. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!