Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós kismamák, a munkahelyet...

Hányós kismamák, a munkahelyeteken is hánytatok? Lebuktatok vele, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, belehánytam a mosogató tálcába a kollégák előtt. 🙈🙈🙈
2020. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én, a kv miatt buktam le. Nem bírtam az illatát (hánytam tőle), pedig köztudottan kvimádó vagyok.

Illetve nem ittam meg a napi 2 csészémet.

2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Első terhességem alatt az volt a szerencsém, hogy szinte csak reggel - még otthon, munka előtt - hánytam. Viszont hányingerem rengetegszer volt munka közben is, olyankor mindig hideget ittam, meg próbáltam másra gondolni, így nem hánytam egyszer sem.

Most a második terhességem alatt nagyon változó, hogy mikor vagyok rosszul, de még itthon vagyok Gyeden, tehát gondot nem okoz. :)

Nálam abból jöttek rá a többiek a terhességre, hogy a vizsgálatok, illetve a védőnői találkozók miatt sokszor nem voltam bent. :)

Kitartás! :)

2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes mert én egyszer a büféből kellett kiszaladjak, mert megcsapott a kaja szag. Mégsem vágták le, hogy terhes vagyok.
2020. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem valahogy egy évvel a terhességem előtt kezdtek fura dolgaim lenni (reggeli gyomorfelfordulás, kávé letétel egyik napról a másikra). Így mire tényleg terhes lettem már senkinek fel sem tűnt, hogy újabb tétel került a palettára. Ellenben ha annyiszor szülök, ahányszor elmondták a terhességem előtt, hogy tuti terhes vagyok, hát jópáran lennénk már.

Szóval nem buktam le, de a legközelebbi kollégámnak nagyon hamar (7-8.hét táján) elmondtam, hogy mi a helyzet. Biztonság érzetet adott, hogy tudtam, hogy bármi van, ő tudja és így segíteni is tud.

2020. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem buktam le. Felkeltem 5-kor, hánytam otthon kétszer, ha harmadjára kellett azt sikerült csendben csinálnom.
2020. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem buktam le. Amint orvos által igazolva lett, bejelentettem a munkáltatómnál, mivel olyan munkafolyamatot is kellett volna végeznem, ami akár veszélyt is jelenthetett volna rám és/vagy a magzatra. Könnyű irodai munka lévén a táppénz nem volt opció, csak ügyfelekkel nem kívántam konkrétan közelről foglalkozni.
2020. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!