Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudok a fiúkkal jobban,...

Hogyan tudok a fiúkkal jobban,könnyebben beszélgetni.Amikor fiukkal beszélek mindig zavarban vagyok,és nem tudok veluk kommunikálni,és mindig valami kinos szituba keveredek.Valami tipp hogy,letudnám e ezt győzni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos neved van! 😃

Na amúgy azt mondják, hogy a vizualizáció segít. Például elképzeled magadat kívülről nézve, hogy mennyire jól nézel ki és tele vagy magabiztossággal.

2021. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
#1 Az ilyen tanácsok annyira hasznosak, mint pl ez: fogj a kezedbe egy tollat, és képzeld azt, hogy ez a toll testesíti meg azt, hogy te zavarban vagy a fiúk társaságában. No, most engedd el a tollat, és hagyd, hogy leessen a földre, és ezzel egyidejűleg képzeld azt, hogy ezzel a mozdulattal megszabadultál minden gátlásodtól.
2021. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, annyira nem értek a pszichológiához, de több ilyen témájú könyvben is írtak erről. Igaz, nálam jócskán bővebben és szakmaibban. Hogy ez mennyire segít, azt nem tudom.
2021. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezekt majd megpróbálom köszönöm.Viszont félek egy kicsit mert én egy kisvárosban lakok és minden ugy terjed hogy csak na,és az egyik fiú megtudtad hogy pár hete tetszett nekem(mostmár nem tetszik,mert mással beszélek) és félek a közelébe menni,mert attol is félek hogy a többi gyerek majd kifog csufolni ez miatt.Szóval remélem hogy nem,de ha van még tipp irjatok!
2021. márc. 3. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Mitől félsz igazából? Ezt találd meg. Miért rémisztő neked az, ha fiúkkal beszélsz?

Ha megvan, hogy mitől félsz, hogy kicsúfol, hogy hülyeséget mondok stbstb.

A félelmedet úgy tudod legyőzni, ha szembemész vele és gyakorlod a beszélgetést fiúkkal. Elsőként teszel fel kérdést, próbálsz erről-arról beszélni, mi történt veled stb.


Fejleszd az önbizalmadat és a magabiztosságodat, keress utána, hogy mi az út ehhez.

2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!