Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha rám van...

Mit csináljak ha rám van kattanva egy tini csaj? 37/F

Figyelt kérdés
Szóval a lány 15 éves de nagyon durván "rajong" értem nem is tudom miért, és ez már beteges. Ha megmondom neki hogy hagyjon békén akkor nem érdekli és ugyanúgy a nyakamra jár. Szülei nekem barátaim, velük meg nem igazán akarok erről beszélni hiába vagyok a storyban ártatlan, kellemetlen lenne...
2021. márc. 4. 19:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kész a kaja? Rakd már elém
2021. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
13. Minden szavaddal egyetértek! Én 23 vagyok, de ha már csak egy 18 évessel beszélgetek, az is olyan kb., mintha egy gyerekkel társalognék...Elég beteg dolognak tartom, hogy itt egy 37 évest akarnak rávenni, hogy fektessen meg egy KISLÁNYT, aki max. 1 éve végzett az általánosban...Évek óta gyakran olvasok külföldi oldalakat, leggyakrabban a Redditen töltöm az időm és ott több év alatt nem találkoztam még ennyi pedofil hajlamú "férfivel", mint ezen az oldalon az elmúlt 1 hétben, mióta elkezdtem újra olvasgatni. Esküszöm már néha azért megyek fel Redditre, mert ez az oldal a rajta lévő aberrált embereknek köszönhetően az életkedvem is elveszi lassan.
2021. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%

Na, úgy látszik, vannak itt értelmes férfiak is.

Teljesen igazad van, de ez kiábrándító, hogy ennyire felvállalják. (Azt meg sem említve, hogy sokan az édesanyjukkal élnek, vagy hasonló korú gyerekük van.)

De Én inkább le is zárom a vitát.

A kérdező pedig gondolkodjon el magán szerintem, ha elbizonytalanodik.

2021. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%
23. Sajnos nő vagyok :/ De azért reméljük, vannak férfiak is, akik szerint beteg a kérdező meg a pedopajtijai.
2021. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

23# úr isten XD

hogy mered feltételezni hogy férfi írta ezt? xD

2021. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Köss bele ebbe, sok életed van.

Lezártam már előbb, puszi. :D

2021. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
48%
Lezártad de azért válaszoltál xD
2021. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Semmi beteg nincs a kérdezőben. Továbbá ez nem pefofilia, hanem efebofilia. Alap fogalmakkal sem vagy tisztában.
2021. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%
22-es egy ferfigyulolo idiota. Szandekosan rosszul ertelmezi a pedofiliat. Mert tudja, hogy ott, nemileg eretlen emberekrol van szo, vagyis kb 11 eves kor alatt. Egy 15 eves az mar boven nemileg erett, gyereket is tud szulni. Teljesen termeszetes vonzodni egy 15 eveshez, mert az osztonos szexualisvonzalomnak egyaltalan nem feltetele a szellemi erettseg. A szex nem a beszelgetesrol szol, hanem a szaporodasrol.
2021. márc. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
29. A kis logikád alapján akkor gondolom vonzanak a felnőtt, mentálisan kisgyerekek szintjén lévő emberek is, szóval nagyon guszta vagy :D Elég szánalmas amúgy, ahogy próbáljátok megmagyarázni, hogy felnőtt emberként teljesen normális vonzódni egy gyerekhez, aki nem rég még általánosba járt. Remélem, egyszer a te 8.-os kislányodat akarja megdugni egy 35 éves, akinek nincs valószínűleg sikere a korabeli nőknél, ezért otthon általános iskolásokra veri, gondolom akkor is így fogod támogatni az ötletet. Ja és nem vagyok férfigyűlölő, csak a ti fajtátokat rühellem :)
2021. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!