Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha rám van...

Mit csináljak ha rám van kattanva egy tini csaj? 37/F

Figyelt kérdés
Szóval a lány 15 éves de nagyon durván "rajong" értem nem is tudom miért, és ez már beteges. Ha megmondom neki hogy hagyjon békén akkor nem érdekli és ugyanúgy a nyakamra jár. Szülei nekem barátaim, velük meg nem igazán akarok erről beszélni hiába vagyok a storyban ártatlan, kellemetlen lenne...
2021. márc. 4. 19:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ki nem sz.rja le hova járt, meg hova nem. Bő 20-300000 éven át 15 évesen már szültek!
2021. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy ezeknek a férfiaknak csak itt gyakorikérdéseken nagy a szájuk. Ugyanezek a férfiak irnak privátot mindenkinek, aki a neve mögé irja, hogy lány. Otthon élnek az anyjukkal sokan, és még szüzek is vannak 25+osan,lefogadom:D

Nem is jutnak el sokan odáig, hogy gyerekük legyen. Nehezen tudják elképzelni, hogy a 14-5 éves kislányukat, (akinek alapesetben játszania kellene és mesét néznie), megdugja egy 35 körüli felnőtt férfi.

Nem tudom elhinni egyébként, hogy itt védekeznek, takaróznak különböző fogalmakkal ahelyett hogy belátnák,ez nem normális dolog.

Mellesleg nagyon-nagyon élettelennek kell lenni, hogy ne találjon valaki egy 18 éven felüli csajt, akinek berakhatja.. :D

2021. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
15 évesen játszani és mesét nézni? Hol élsz te? Az a 15 éves aki ilyen szinten van nemes egyszerűséggel éretlen. 15 évesen sportolni kell, tanulni, elkezdeni ismerkedni az élettel, pont ez a játszunk és mesét nézünk az ideálus recept arra, hogy hogyan legyen valaki 25 évesen szűz.
2021. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
27%

Hát, már ne is haragudj, de 15 évesen nem felnőtt férfiakon kell járjon az esze.

A tiniszerelem is más,.meg az, hogy egy apádkorú férfival fekszel össze ennyi idősen.

Egy szóval nem említettem, hogy sportolni és tanulni nem kell, ne forgasd ki a szavaim.

2021. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
93%

30. Amikor az emberek szexualis es szaporodasi osztone millio evvel ezelott kialakult, akkor nem letezett altalanosiskola es nem leteztek iskolas gyerekek. Hanem az volt, hogy aki kb nemileg erett volt, szaporodni kepes azzal szexeltek es kesz. Es a ferfiak szexualis osztone viselkedese erre a helyzetre alakult ki, ezert teljesen termeszetes es normalis, hogy szexualisan vonzo egy nemileg erett ember.

Az hogy ezt most halalos bunnek tartjak, az kizarolag egy mesterseges tarsadalmi hiszteria, mint a boszorkanyuldozes, vagy a zsido uldozes, vagy akarkiknek az uldozese, barmikor.

Nyilvan manapsag nem arrol van szo, hogy 12-14 evesen szulni kene, mert nem olyan vilagban elunk, de attol meg, a szexualis vonzalom az termeszetes, normalis es elkerulhetetlen, mert a fajfenntartas a ferfiak legalapvetobb megvaltoztathatatlan genetikai parancsa.

2021. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy majd 10 év múlva!😁 Akkor meg ne félj majd ő zavarna el!😁
2023. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!