Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Hülyén viselkedik állandóan bepukkad ha nem úgy van ahogy ő szeretné a dolgokat

Úgy beszél velem mint a kutyájával vagyis bunkón.amit észrevett és 1 hét után bocsánatot kért

A fiúm előtt le akart járatni hogy igy bebasztam stb. Én meg erre úgy reagáltam hogy mi van akkor semmi.Mert fèltèkeny a pasim és.

Az összes barátnője ellene fordult azt mondták hogy rossz ember és hogy mérgező

Mindig csak akkor keres ha vagy pasi probléma van vagy ha nem tudd vmit a házival kapcsolatban. gimisek vagyunk



2021. jan. 17. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk lásd be, hogy nem a barátnőd, és engedd el őt
2021. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki az ajtót
2021. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha több rosszat ad ez a kapcsolat, mint jót, akkor én is azt mondanám, hogy engedd el. Ha valamiért ezt nem szeretnéd, akkor meg mindenképp beszélj vele, hogy ez nem oké. Ha nincs így sem változás, akkor magadnak teszel rosszat, ha továbbra is hagyod, hogy így bánjanak veled.

2021. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!