Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan veletek itt...

Volt már olyan veletek itt gyakorin, hogy privátba elkezdtetek valakivel beszélgetni(ő írt rád vagy te rá) és le kellett tiltanotok az illetőt vagy abbahagytátok vele a beszélgetést mert olyan dolgokat kérdezett vagy akart megtudni?

Figyelt kérdés
És olyan volt már ,hogy másnak adta ki magát gyakorin mint aki (és taliztatok élőben) és ugy tudtátok meg hogy átvert titeket?

#átverés #Messenger #GyakoriKérdések #élőben találkozás #adta ki magát
2021. márc. 10. 09:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
(:!!
2021. márc. 10. 12:54
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon kevás privátot olvasok el, néha már a tárgyból látom mire számíthatok (nősoviniszta k-rva, nyilván nem nyitom meg :DDD, legalább eszi a fene, amúgy ezt egy olyan válaszom után kaptam, ahol kifejtettem nemcsak a nők dolga a házimunka). Két emberrel leveleztem innen, mindkettő az én hibámból ment a levesbe. :/ Nagyon lassan írok levelet, mert mindenre akarok reagálni. Aztán halogatom. Sajnos egy nagyon értelmes emberrel szakadt meg így a levelezés, most meg már nem merek írni neki.
2021. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De letiltani senkit nem tiltottam le, mert nagyon kevés privátot nyitok meg.
2021. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére elég unszinpatikusnak tűnhetek, mivel nagyon ritkán ír rám bárki is.
2021. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Egy olyan embert tiltottam le, aki valamibe bele akart húzni, és mindig ugyanazzal a copyzott szöveggel keresett, meg.

Olyan meg nagyon sok volt (szinte csak olyan :D) hogy abbamaradt a beszélgetés, mert ellaposodott, és se nekem se a másik félnek nem volt több mondandója, vagy mert kilógott pár lóláb.

Szerencsére nem nagyon kaptam durva üzeneteket, csak 1-2 volt, ahol beszóltak, tragárkodtak, egyszer volt, hogy elküldtek anyámba, de ennyi. Ezeket ignoráltam, ujra meg nem írtak, így nem volt szükség tiltogatásra.

2021. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!