Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ebben más is egyet ért velem,...

Ebben más is egyet ért velem, vagy én vagyok érdekes gondolkodású?

Figyelt kérdés
Egy nőnek nem kéne nehéz súlyokat emelgetni, hogy ne izomosodjon nagyon, mert az már nem nőies, hanem mondjuk könnyebbeket. Lehet hogy másnak más jön be, aláírom ízlés kérdése. Nem az mondom, hogy ne legyen rajta egy kis izom.
2021. márc. 14. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért mindennek vannak határai :) női súlyemelők agyonszteroidozva nagyobb clitonisszal mint nekem a cerka az már tényleg túl durva, de egy női úszó vagy kajakos is olyat lekeverne nekem, h 2 hétig csöngene a fülem... Szóval alapjáraton nem az emelésen van a hangsúly, hanem a szituáción.
2021. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Ez minden csak nem érdekes.
2021. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Egyetért egy szó.
2021. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
És miért kéne bárkit érdekeljen a te ízlésed?
2021. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Egyetért egy szó."


Veletlenül egybeírtam

2021. márc. 14. 19:43
 6/13 A kérdező kommentje:

"És miért kéne bárkit érdekeljen a te ízlésed?"


Szövegértés: "Ebben más is egyet ért velem"

2021. márc. 14. 19:43
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem éretek veled egyet, az a kor már lezárult mikor a férfiaknak kellett, hogy megfeleljen egy nő külseje, mindenki tetszen saját magának és legyen olyan, ahogy ő maga jól érzi magát a bőrében, mert csak az számít.
2021. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
*egyetért
2021. márc. 14. 19:44
 9/13 A kérdező kommentje:

"Nem éretek veled egyet, az a kor már lezárult mikor a férfiaknak kellett, hogy megfeleljen egy nő külseje, mindenki tetszen saját magának és legyen olyan, ahogy ő maga jól érzi magát a bőrében, mert csak az számít."


Aláírom, ebben igazad van.

2021. márc. 14. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nagyapám ezért nem adott húst nagyimnak meg anyumnak.


Azt nem érzed, hogy mennyire beképzelt megmondani, hogy az összes nő mit csináljon? Mert azzal semmi baj, ha neked nem tetszenek az izmos nők, keress olyat, aki tetszik. De ez, hogy a "nőknek nem kéne"... azért tudd már, hol a helyed.

2021. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!