Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ebben más is egyet ért velem,...

Ebben más is egyet ért velem, vagy én vagyok érdekes gondolkodású?

Figyelt kérdés
Egy nőnek nem kéne nehéz súlyokat emelgetni, hogy ne izomosodjon nagyon, mert az már nem nőies, hanem mondjuk könnyebbeket. Lehet hogy másnak más jön be, aláírom ízlés kérdése. Nem az mondom, hogy ne legyen rajta egy kis izom.
2021. márc. 14. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

És ezt hogy gondoltad egyébként? :D

4-en lakom, nincs lift. Az egész költözést egyedül csináltam végig, nyilván nagyobb bútorokhoz házba szállítást kértem, de amihez nem lehetett azt én cipeltem fel. Mindig pasikat kellett volna keresgélnem, akik segítenek hogy ne kelljen nehéz súlyokat emelgetnem?

2021. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom "Nagyapám ezért nem adott húst nagyimnak meg anyumnak." ez nagyon durva, és nagyon nem helyes dolog. (nem szeretek bunkó kommenteket írni és olyat sem ami nem segít és nem is szoktam de ott baj volt a nagypapa gondolkodásával)
2021. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen értek egyet.
2021. márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!