Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz az a hozzáállás, ha...

Gáz az a hozzáállás, ha valakinek covid-gyanús tünetei vannak, de nem tesztelteti magát, mert nem akar karantént, és amúgy is "vigyázzon mindenki magára", ne egymásra?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 13:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mármint csodaszép idő van, természetes hogy az ember nem bír ki 2-3 napot sem otthon bezárva mint egy antiszoc/intro, nemhogy 10 napot.
2021. márc. 28. 13:55
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem gáz.
2021. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Gáz.
2021. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Én biztos vagyok benne, hogy ez a jellemző hozzáállás az emberektől.

Nem tudom én sem elítélni ezt, mivel manapság nem alkotunk valódi közösséget az embertársainkkal.

Én még nem éreztem tüneteket, fogalmam sincs én mit csinálnék.

2021. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

"Vigyázzon mindenki magára, ne egymásra"


"az ember nem bír ki 2-3 napot sem otthon bezárva mint egy antiszoc/intro"


Lehet nem tartozik a kérdéshez, de te igencsak nárcisztikus személyiségzavarban szenvedsz.

2021. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Van különbség egy magányos séta között, meg aközött, hogy betegen elmegyek a tömegbe bevásárolni. Az egészségnek nyilvánvalóan jót tesz egy kis testmozgás meg a friss levegő, így pl az ilyen szintű korlátozásokat (kijárási tilalom, kinti maszkviselés, a beteg ember egyedül sétálni se mehet el stb) nem látom értelmét.


Azonban én pl. korona előtt se mentem tömegbe betegen, vagy csókolgattam össze minden rokont/barátot, pl. idősebb rokonokhoz át se mentem vagy ilyesmi, szerintem ez alap, hogy ha tudom, hogy beteg vagyok, akkor nem megyek sok ember közé, de lehet engem neveltek idiótán, egy közösség részeként nem pedig kiskirálynak, aki azt csinál mindenkivel, amit akar :D

Iskolában is utálom azt, hogy "amíg nem lázas a gyerek, addig menni kell" miért, hogy mindegyik gyerek gethes legyen? lol.

2021. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem biztos, hogy gáz. Lehet, hogy csak anyagilag nem fér bele neki két hét táppénz (home office csak az irodai dolgozóknak van, ne felejtsük) vagy szimplán nem lenne hová visszamennie dolgozni. Márpedig a muszáj nagy úr.
2021. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy séta a nem-frekventált területen estefelé.
2021. márc. 28. 14:39
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

"Gáz az a hozzáállás, ha valakinek covid-gyanús tünetei vannak, de nem tesztelteti magát, mert nem akar karantént,...":

Ez inkább ön-, és közveszélyesség...

2021. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy valahol az gáz, hogy nem tartjuk gáznak.


Ha minden beteg otthon maradna, akkor valószínűleg hetekkel korábban szabadulnánk a korlátozások alól.


Ha innen nézed, akkor valahol szerintem gáz, hogy nem vagyunk annyira szolidárisak, hogy betartsuk a korlátozásokat, hogy másoknak megmaradjon a munkahelye. (Meg az élete)

2021. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!