Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz az a hozzáállás, ha...

Gáz az a hozzáállás, ha valakinek covid-gyanús tünetei vannak, de nem tesztelteti magát, mert nem akar karantént, és amúgy is "vigyázzon mindenki magára", ne egymásra?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hiába marad otthon a beteg, ha az szabadon járhat-kelhet, aki vele egy háztartásban lakik...
2021. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De gáz, és nem természetes, hogy ilyen helyzetben nem bír megmaradni a valagán valaki legalább arra a két hétre, ha már amúgy nincs benne semmi felelősségtudat sem.
2021. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
1 teljes éve "kéthetezünk", és az összes ismerősöm (és beleértve én), aki elkapta a covidot, nagyon enyhe tünetekkel átvészelte. Unalmas már ez a covidozás, amikor ezer más, gyilkosabb betegség is van, csak azok most nincsenek felhypeolva.
2021. márc. 28. 18:43
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, te enyhe tünetekkel átvészelted, én jövő héten temetem a nagybátyámat...

A szüleid milyen tünetekkel vészelnék át?

2021. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Enyhe tünetekkel vészelTÉK, múlt idő.

A nagybátyádnak oda kellett volna az immunrendszerére figyelnie. Ahogy észreveszem, jellemzően nem az egészséges, sportos embereket öli meg ez a vírus.

2021. márc. 28. 19:03
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Örülök neki, hogy te ilyen távgyógyító vagy és tudod, hogy ki miért halt meg.

Ennyi ésszel már nincs mit mondani...

2021. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Ez a hozzáállas nem helyes, sőt! viszont sok helyzetben sajnos nem elitélendő...1 teljes éve vagyunk “rabok”, korlátoznak minket az élet szinte minden területén, és már egyre türelmetlenebb mindenki...és bizony hogy sokan enyhe tünettel, pl. Nátha szerű, torok fájás, stb. Max annyira vigyáznak, hogy nem látogatnak rokont, nem mennek kifejezett tömegbe ha nem muszáj, de teszik a dolgukat ugyanúgy. Nem azért mert felelőtlenek, hanem mert a kormány úgy korlátoz minket, hogy közben nem ad mentőövet, a védőháló mögöttünk kb. Nem létezik, de oldj meg mindent és már 1 éve “kéthetezz” otthon a kis egérlyukadban, esetleg még tanulj a gyerekkel, ha van. Miközben azért a munkahelyek nagy része, már ha olyan szerencsés vagy, hogy van egyáltalán, nem olyan szolidáris, pl. Egyes Gyárakban akkora várólista van, hogy ha leroggyansz 2-3

Hétre, akkor felvesznek valakit a helyedre. Ezt sokan nem kockáztatják azok, akiknek könnyen helsettesíthető, betanítható munkakörük van. Kényelmes, stabil állassal, sok tartalékkal és kényelmes, nagy otthonnal többen maradnának a fenekükön.

2021. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én jeleztem a házi orvosomnak, hogy tüneteim vannak, tesztelt, pozitív lett, házi karanténba helyezett. Nátha szerű tüneteim voltak, amik egy 7 alatt elmúltak. Már 11 napja vagyok karanténban, de keddig biztosan abban is maradok, mert nem lehet elérni azt a k***a háziorvost. A karantént pedig ő oldja fel. Már bánom, hogy felhívtam, ha tudom, hogy ez lesz belőle, akkor biztos, hogy eltitkolom az egészet.
2021. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!